Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem l ad tom tovább az...

Miért nem l ad tom tovább az életem a lánynál?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is válaszaitokat.


Úgy érzem szeretnék, és fogok is Pszicho terápiára járni, azonban 18.000/50 percért kellemetlenül könyörtelen egy segély kiálltásért való válaszért, így szeretném megalapozno a terápiát, hogy alap válaszokat átugorhassuk. Köszönöm a segítséget.


Van egy lány akit szeretek, az egyetlen akit valaha is szereti tudtam 25 éves koromra.

Azonban az életem tönkre van menve úgy érzem, mert ez a lány ugyan szeret, de közel sem annyira mint én Őt. Nem a barátnőm, csak udvarlója vagyok.


Nem látok tovább nála.

Miért nem látok?

Miért nincs életcélom azon túl, hogy vele boldog legyek?

Miért félek állandóan, hogy sosem fog úgy szeretni mint én Őt?

Miért érzem azt, hogy tökéletesnek kell lennem a szemében és ezért a megmaradt életem is áldozom, a teljes személyiségem átírom érte?

Miért akarok rá költeni minél drágábban és többet?

Önkéntelenül is azt érzem, hogy megvásárolom a szerelmét. Miért?

Miért rettegek mindennemű baklövéstől, akár csak egy rossz szótól is amit elnyomok?

Miért gondolok azonnal a halálra, ha úgy érzem elvesztem a lehetőségér is, hogy IGENT mondjon, nincs tovább életem?

Miért érzem ezeket?


Köszönöm a válaszokat



2022. okt. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, mi a cimben szereplo kérdés? Nem tudom megfejteni.
2022. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Különösen a címben lévő!
2022. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
ez pszichológusért kiált!
2022. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem derül ki számomra, hogy milyen köztetek a kapcsolat, vagy mi lehet a probléma. Semmit nem írsz róla, rólatok, ennyi alapján találgatni lehet maximum.

Ha ő is szeret, akkor miért nem vagytok egy pár?

Hány évesek vagytok? Mióta ismered? Hol szoktatok találkozni, beszélgetni? Egyáltalán mit akar _ő_ tőled?


Annyit tippelek, hogy önbizalomhiányod van, kisebbségi érzésed van vele szemben, és nincs igazán mintád egy működő kapcsolatra.

De a szakember nem lenne rossz ötlet, maximum mész sztk-s rendelésre.

Vagy beleveted magad az életbe, kitapsztalod, hogy hogyan működik. Előre szólok: előbb esni tanulsz meg, aztán futni. Ez a szerelemre is igaz.

2022. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre itt nem fogsz választ kapni, de szerintem elég komoly gondjaid lehetnek, amik vlsz máshol gyökereznek mint gondolod. Szóval az alapokat átugrani nem lehet.
2022. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van, aki jobban szeret a kettő közül. De ha a lány amúgy csak egy udvarlónak tart a 20-ból, akkor kár beleélned magad. A szerelemnek meg elég csúnya vége lehet. Sőt általában az lesz. Ezért kár pszichoterápiára elmenned, mindenki ettől szenved.
2022. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy csaj biztos nem tenne meg ennyit egy pasiért..
2022. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy ebből a leírásból semmi nem derül ki róla, rólad, rólatok. A feltett kérdésekre így ez alapján nem lehet válaszolni, mert senki sem ismer téged, őt titeket a válaszadók közül. Magadtól kell ezeket megkérdezned, magadnak kell feltenni ezeket a kérdéseket.

A pszichoterápia segíthet abban, hogy a kérdéseidre megtaláld a választ, de nem úgy működik, hogy bemész a terapeutához és felteszed ezeket a kérdéseket, ő meg megválaszolja, hanem segíteni fog rávezetni a válaszokra egy hosszabb közös munka során.

2022. okt. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!