Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 26 éves koromig ha nem jött...

26 éves koromig ha nem jött össze egyetlen barátnő sem akkor már nem valószínű hogy lesz?

Figyelt kérdés

Csak elutasítottak eddig engem.

Régebben nagyon zavart, most már kevésbé, de azért rossz hogy nem tudnak engem megszeretni éslehet sosem lesz barátnőm.


Még lehet boldog kapcsolatom ha eddig nem jött össze?


2022. okt. 24. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még lehet.
2022. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de el kellene gondolkodni, hogy mi a probléma és változtatni, nem vinnyogni, hogy aki szeret, az így is fog.
2022. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Á, még öreg korodig, halálodig bármi lehet !
2022. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet még, de biztosan nem ok nélkül történt ez. Derítsd ki mi okozza és változtass rajta.
2022. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy lesz, csak nem modellalkatú lesz, hanem mint Molnár Krisztián, csak nőbe.

[link]

2022. okt. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig a tul szep nokbe szeretsz bele akkor nem valoszinu hogy lesz

Velem is ez van

2022. okt. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak nyomulsz meg lerohanod a nőket, akkor ne csodálkozz, hogy elutasítás lesz a vége. És szinte 100%, hogy ezt csinálod, mert egy normál emberi közeledés olyan apró jelek alapján történik, amikor még egyik fél se éli meg elutasításként a negatív reakciót. Ez a lerohanós stílus esetleg csak nagyon nyomi csajoknál jöhet be, akik nem fogják fel sértésként, inkább örülnek, hogy van valami. De a jelek szerint nem ilyenekre hajtasz.
2022. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de azért én most már elhúznék terápiába, mert valamit rosszul csinálsz! Én 24 éves koromig húztam, én is rosszul csináltam, nekem is kellett volna terápia. Eddig próbáltad anélkül, most már valld be, hogy segítség kell! 49f
2022. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te hencegsz?Ha igen gratulálok,h megóvtad magad olyantol amit nem szeretnél.

Én azért vagyok egyedül mert ezt válaszottam,nem fogom alább adni a szintet...És az alapján határozommeg magam nekem mit jelent a másik nem én mit jelentek neki...

2022. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!