Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék a magány ellen?...

Mit tehetnék a magány ellen? Miért kerül el mindenki?

Figyelt kérdés

Nincsenek normális emberi kapcsolataim. Sose ment a közösségekbe való beilleszkedés, pedig már nem egyszer volt benne részem. Mindig azt érzem hogy én mindent megteszek annak érdekében, hogy a nekem szimpatikus emberekkel barátság vagy úgy általában bármilyen kapcsolat jöjjön létre, de minden esetben egyoldalú. Introvertált, visszahúzódóbb személyiségem van, és ezen nem tudok változtatni. Az emberek nem viszonozzák a közeledésemet, és elkerülnek. Mindenhol nagyon magányosnak érezem magam, nem érdeklem az embereket és nem kellek senkinek sem. Párkapcsolatom sem volt még soha, és nem kezdeményezett senki sem nálam. Már pszichológussal és más szakemberrel is próbálkoztam de nem vezetett eredményre egyik sem. Kezdek komolyan elkeseredni.

19/L



2022. nov. 6. 19:31
 1/10 Veronica16 válasza:
55%
Kedves kérdező.Nos nekem sem nagyon vannak barátaim .23 éves lány vagyok és anno az iskolában is kiközösítettek az osztálytársaim pedig nem vagyok csúnya .A kérdésedre a vàlasz próbálj meg bulizni ezt értem egy rendes bulira pl egy koncert ott biztos akad majd egy két barát ha nem akkor ne erőltesd várj majd az idő úgy is megoldja a lényeg az hogy rendes embereket keress barátodnak hiszen senki nem érdemli meg hogy átverjék vagy csufolkodjanak vele jobb egyedül lenni mind rossz társaságban .
2022. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező vagy #1


Valamelyikőtök nem randizna velem? Én is magányos vagyok, meghívlak enni meg ilyesmi vagy amit szeretnétek. Lehetne hármas randi, de nyugi én nem fogok nyomulni rátok.


29F

2022. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Úgyse randiztam még soha két lánnyal egyszerre, gondolom így még ti se, pont azért lenne poén :D


Legyetek benne légyszíves.

2022. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallod, randiguru! Majd írd már meg mi volt. Persze csak a publikus részeket😃
2022. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Én is mehetek? Fiu vagyok, de csak visitani mennék az előző srácon:)
2022. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2 nem szeretném, hogy a kérdésem vicc tárgya legyen, mert ennél komolyabb a téma. Szóval a kérdésemmel kapcsolatos hozzászólásokat szeretnék.

Köszönöm a válaszodat #1. Már próbálkoztam bulikkal is, néha hozzácsapódtam valakikhez de nem lett abból sem semmi.

2022. nov. 6. 20:06
 7/10 Veronica16 válasza:
Kettes válaszoló mégis milyen feltevés ez a kérdésedre a válaszom hogy nem
2022. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Véletlenül sem akartam elviccelni, ne haragudj. Én tényleg magányos vagyok azért javasoltam, hogy "randizzunk" egyet csak úgy aztán lesz ami lesz alapon. Ha vagyunk valamennyire intelligensek akkor lesz egy hármas beszélgetésünk max vagy kettes attól függ ki jönne el, de szerintem nem lenne rossz.
2022. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Veronica16 válasza:
53%
Kedves kérdező próbálj meg társaságba járni majd kerül biztos olyan aki szimpatikus
2022. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
De, rossz lenne.
2022. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!