Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A bölcs férfiak milyen társat...

A bölcs férfiak milyen társat tartanak ideálisnak maguk mellé?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 20:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
semmilyet
2022. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez jó :)
2022. nov. 6. 20:24
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Akinek nagy a melle.
2022. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Én olyan lánnyal rezonálok, aki laza és pezsget, humoros, bearanyozza a napomat a kis dolgaival. Egyetemi profként és cégvezetőként elég csatát vívok a napomban, este melegség és vidámság vegyen körül.
2022. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Egy spirituálisan bölcs, vagy mester, legalábbis ha erre gondoltál, ahogy első hozzászóló is írta, nem keres társat, sem barátot sem senkit, mivel felismerte hogy "mások" nem léteznek.
2022. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy bölcs?

Ismertem nagyon okos férfiakat, mindegyik szexmániás volt. Az egyik pont leszarta, csak legyen kibe üríteni, a másik kimondottan érzelmes volt, szerelmes volt belém és áradozott arról, hogy milyen okos vagyok, pedig ő okosabb volt nálam. (Ritkán ismerek el ilyesmit, a kevés kivételek egyike volt.)

Az igazán okos, bölcs, zseni férfiaknak szerintem nincs szükségük nőre, ők olyan szellemi magasságokban vannak, ahol az ilyen állatias ösztönök már teljesen a háttérbe szorulnak, sokkal fontosabb és lényegesebb dolgokkal töltik el az idejüket. Pl. Tesla.

2022. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

5

Ezt kifejtenéd bővebben. Nem értem sajnos, cölibátusban élnek?

Igen, arra gondoltam.

Nem unalmas úgy?

2022. nov. 6. 21:29
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Kicsit hosszú lenne egy hozzászólásban kifejteni, ezt mert amiről szó van az meghaladja a gondolatokat és a belőlük származó szavakat, valamint a tudás és nem tudás határát. Legfeljebb körbeírni lehet ezt, de a korlátozott elmével még így sem lehet igazán megérteni és felfogni, mint ahogy a számokkal sem lehet kifejezni a végtelent.


5-ös voltam

2022. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Körbeírhatod, privátban akár. Persze, ha túl hosszú lenne, akkor mindegy. De tényleg érdekelne.
2022. nov. 6. 22:09
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon tömören és röviden. Amiről szó van az túl van neveken, formákon, jelzőkön és túl minden kettősség és különbözőség határán. Ezért nem léteznek mások egy "bölcs" ember számára, mivel ő mindig az egységes létezésben honol. Pontosan ezért nem lehet felfogni és megérteni az emberi elmével, ami csak a kettősségek és különbözőségek világában képes létezni.
2022. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!