Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az ,hogy minden...

Miért van az ,hogy minden "szerencsétlen" talál magának vkit?

Figyelt kérdés

Én ha elmegyek egy buliba sose történik velem semmi,pedig nem vagyok egy fal mellett álló bulis,ha pedig vmi ismerősöm megy el akkor mindig megismerkedik vkivel stb..nekem meg sosincs semmi ,és ez egyre frusztráló.


Nem vagyok csúnya tudtommal ,csak sokat válogatok,de mostanában nincs is szinte semmiből válogatni. Bulival is felhagytam mert azt érzem pénzkidobás ha sosincs semmi,és egyre rosszabbul érzem magam ha mások románcát kell ,hogy hallgassam.



2022. nov. 20. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
"csak sokat válogatok" Ennyi.
2022. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Alapból nem járok bulizni, szerintem nem a legjobb hely társkeresésre...
2022. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem minden szerencsétlen talál.
2022. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Bírom, hogy sokan a párkeresés fogalma kapcsán felhozzák a "válogat" mag a "válogatós" fogalmakat. Könyörgöm, ezek hallják/látják magukat? A kémia, a vonzódás, a szexuális megkívánás sosem tudatos döntés vagy "válogatósság" kérdése. Ha nem kívánok valakit, akkor nem én vagyok finnyás, hanem nincs meg a kémia. De érdekelne, hogy mi az elképzelésük, életstratégiájuk az ún nem válogatósaknak?
2022. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Kérdésedben a válasz. Én egész fiatalkoromban fal mellett álló szerencsétlen voltam a bulikban, és mindig találtam magamnak valakit.
2022. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen nem érzed jól magad abban a közegben, ha soha senki se tetszik meg. Máshol kellene ismerkedned.
2022. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3 valóban ;)


Egyébként lehet ,hogy a szerencsétlen erős kifejezesés szóval azt nézzétek el nekem,neh valaki magára vegye :D


Én azt értem ,hogy a szerelem ,meg maga a vonzódás nem válogatás kérdése,de sajnos én buliban sajnos külsőn kívül nem tudok máshogy ítélni annyira.


Azt a megoldást pedig nem szeretném a kérdésemre,hogy legyek én is az a tipikus fuckboy fiu ami sok lánynak kell :/

2022. nov. 20. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Egyik haverom felesége megmondta, hogy amikor ő bulizni járt, akkor soha nem kapcsolatkeresési céllal ment. Úgy fogalmazott, hogy ott nem olyan férfiakat keresett, mint aki végül a férje lett.
2022. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 K.O. ***** válasza:

18:47

hát sztem hogy ne egyedul dobjak fel majd a papucsot, meg legyen kivel fixen kekszezni.. ezek szerint erre barki jo.. nem tudom elkepzelni en se hogy ezt hogy gondoljak, de latod ebbe az a legerdekesebb, hogy erre nem is reagalt senki.. tehat most az van, hogy vagy ok se tudjak, vagy megfelelesi kenyszer..

nekem is azt mondjak amugy hogy valogatos vagyok, de ez hogy?? ezt en se ertettem sose.. nem turo rudirol van szo hogy melyik izut szeretem, de az a csoda arra még nem kotottek ra hogy en pl nem a kakaos bevonatut szeretem, hanem a yoghurtosat:D pff.. hihetetlen nekem is, sztem ilyet egy tipikus hadd ne mondjam ki ki mond.. a tobbseg.. es szepen fogalmaztam:D

2022. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mai fiatalok. Bezzeg az én időmben csak felmentünk egy szexpartnerkeresőre, aztán csináltunk egy gyereket, meg CSOK-os ház meg minden.

34/f

2022. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!