Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya emberként beilleszkedni...

Csúnya emberként beilleszkedni mission impossible?

Figyelt kérdés

Nem csak tiniként hanem mindig.

Tehát kétféleképpen viszonyulnak hozzád az emberek?


- vagy agresszív bunkó stílusban

- vagy röhögnek rajtad


Mik a tapasztalataitok.

Titeket tisztelnek, befogadtak?


2022. dec. 14. 13:16
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
65%

Szvsz egy nyílt, pozitív belső kisugárzással sokat lehet kompenzálni a megjelenésen.

Illetve aki a külső alapján osztályoz, annak saját magával van valójában problémája. Az nem a te problémád. Nem lehet a külső alapján konzekvenciát vonni, hogy ki értékes ember, és ki nem.

2022. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
28%
Nincs lehetetlen, Tom Cruise is egy törpe, a filmjeiben mégis normál magasságút alakít.
2022. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem az. Ha jó kisugárzása van és intelligens ember. Úgy simán elfogadják.
2022. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

Eléggé szubjektív az, hogy valaki csúnya.


Engem már általános iskolában is nyiltan rondának neveztek. Később se hallottam semmi pozitívat a külsőmre egyetem alatt sem.


Ma viszont már van párkapcsolatom, kialakítottam a stílusomat, és mondták már, hogy jóképű vagyok.

2022. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Párkapcsolaton vagy arra irányuló próbálkozáson kívül senkit nem érdekel a külsőd. Ha ronda vagy, attól még munkahelyen, sportegyesületben vagy a bridzs-klubban ugyanolyan eséllyel tudsz beilleszkedni.

Magyarul: ha nem tudsz beilleszkedni, ne kend az előnytelen külsődre.

2022. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

Nope.

Az emberek szeretik az értelmes. figyelmes embereket, függetlenül a külsejüktől.

A mai világban sokféle út van a kibontakozáshoz, szóval ha egy tulajdonságban nem jeleskedsz, kompenzálj egy másikkal és ugyanúgy sikerre viheted.

2022. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha kívül-belül csúnya vagy, akkor igen. Én leszarom milyen a barátaim külseje (feltéve ha nem büdösek), innentől fogva nem kell a duma, hogy valaki milyen csoda ember, csak szegényt elátkozták a külsejével. F*szt. Akinek ilyen gondja van, az belül is rohad.
2022. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Normális társaságban nem jelent gondot, ha valaki csúnya. Ha igénytelen vagy, az már más kérdés.
2022. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
55%

Igenyesseg sokat dob, ha normalis hozzad illo ruhakban jarsz, fodraszhoz jarsz, mosod rendszeresen a hajad, borotvalkozol, furdesz akkor biztos massal lesz a gond.


Parkeresesnel is sokat javit ez, de ott valoban van hogy ez se eleg, ott massal kell kompenzalni ha nagyon elonytelen a genetikad.

2022. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Ha értelmes, kultúrált, jó fej, jó dumás az ember, akkor tökmindegy, hogy csúnya. Kedvelni fogják.
2022. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!