Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves vagyok és még nem...

25 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Nagyon le vagyok maradva a többséghez képest?

Figyelt kérdés

Legszebb fiatal éveim teltek el barátnő nélkül?

Eddig csak elutasítottak a lányok, pedig évekig próbálkoztam és lassan 10 éve szeretnék párt.

Sokan már megházasaodtak, együtt is élnek és fiatalabbak is nálam pár évvel. :(


2022. dec. 18. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Nekem 29 évesen volt az első, azóta a 6.at vettem feleségül, semmiről nem vagy lemaradva, a legszebb fiatal éveid pedig a 30-asok lesznek.
2022. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Még nem túlságosan, de igen, az átlaghoz képest ebben máshol tartasz.

Még behozhatod, azaz lehet normális kapcsolatod, családod.


Próbálj társaságban, hobbin keresztül ismerkedni.

2022. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Semmiről sem maradtál le!!


Sőt! Még jobban is jársz, hogy ha érettebb fejjel kezdesz kapcsolatba.

2022. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Valóban nehéz, ha az embert megfosztották a csodálatos és oly egyszerű Chad-élettől.
2022. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt örülj, hogy nyugodtak voltak a 20as éveid, nem egy kislányos picsogást kellett hallanod nap mint nap.

Másrészt meg komoly kapcsolatra nehéz lessz találnod korodbelit, ha 0,0 a tapasztalatod. Ilyen idősen már legalább 1-2 nek kellett vna lennie, hogy ne most “felnőtt” fejjel kövesd el ezeket a hibákat amit mindenki az első kapcsolatában tizen évesen..

Vagy talán lentebb kellene adnod az elvárásaidból, nem a saját kategóriádban kerestél eddig… Pl. 120kilós 170cm elhízott srác hiába álmodozik egy 150centis 50kilós bomba alakú csajról, ha az esélye kb. semmi..

2022. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

#5 Mégis minek örüljön szerencsétlen? Ne vicceljúnk már.

Minden együttérzésem kérdező.

2022. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem vagy elmaradva, de ha azt mondjuk hogy igen, akkor jobban érzed magad? vagy "igazatok van, megyek és felakasztom magam"? ne a múltat nézd, és ne másokhoz hasonlítsd magad, bőven nem késtél még el semmiről, attól hogy sajnáltatod magad, pedig nem lesz jobb
2022. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok és nem volt még, nem vagy egyedül ezzel. Próbálkozz tovább, ne add fel. Én nem próbálkozok azért nincs senkim.
2022. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzás nagyon számít.Ha elégedett vagy az eléteddel,akkor van esély rá.Tesóm ilyen.Sokkal másabb gyerekkora volt mint nekem.Velem apám nem volt megelégedve,bántott.Éveken keresztül,most meg 23 évesen próbálom összekaparni magam,hogy ne legyek olyan férfi,mint amilyen ő volt.Sokat fejlődtem,de hogy párkapcsolatom legyen,az még messze van.Előbb rendezem az életem és elvégzem a szakomat.Utánna hátha.Ha meg nem akkor örökbefogadás.Ez van,ezt dobta a sors
2022. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok és sosem volt senkim, igazából 24-25 éves koromig foglalkoztatott különösebben ez a csaj téma, azóta valahogy sokkal kevésbé is érdekel, ha nincs akkor nincs.
2022. dec. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!