Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 25 éves vagyok és még nem...

25 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Nagyon le vagyok maradva a többséghez képest?

Figyelt kérdés

Legszebb fiatal éveim teltek el barátnő nélkül?

Eddig csak elutasítottak a lányok, pedig évekig próbálkoztam és lassan 10 éve szeretnék párt.

Sokan már megházasaodtak, együtt is élnek és fiatalabbak is nálam pár évvel. :(


2022. dec. 18. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy lemaradva semmiben, ugyanis az élet nem egy verseny, ahol konkrét mérföldköveket kell teljesíteni x idő alatt. Nem lesz kertes házad, jogsid, családi autód meg két labradorod egész életedben? Na és.

Nem lett barátnőd 25 éves korodig, a kortársaid meg már az összes szerelmi csalódáson túl vannak. Sebaj, majd lesz barátnőd 28 évesen, csalódsz egy hatalmasat 30 évesen, összeköltözöl egy nővel 31 évesen, és találkozol a lelki társaddal 41 évesen. Vagy mit tudom én. Ne görcsölj rá, éld az életed, lesz, ami lesz.

2022. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Nem a legszebb éveid, hanem a legéretlenebb éveid teltek el barátnő nélkül. :)


A 11-el maximálisan egyetértek!!


Csak ez a mai világ akarja elhitetni, hogy 20 éves korukra minden nőnek kvának kell lenni és minden pasinak meg kell dgnia a fél várost.


Bőven ráérsz csalódni még!


Majd eljön a te időd is és örülni fogsz, hogy nem csináltál fel senkit tiniként, hanem megvártad az igazit, akire megértél!


Ráadásul sokan tévedésben élnek, hogy ha sokat szxlnek különböző emberekkel, akkor jók az ágyban, pedig minden partner más és más, újra kell tanulni egymást és közösen kialakítani az együttléteket.


Szóval attól még nem lesz valaki jó szerető, mert korán kezdte és a mennyiségre ment. Legfeljebb hamarabb kiég.


Szóval semmiről sem maradtál le, csak legyél nyitott!

2022. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lepontoztátok az elsőt pedig töknigaza van…

20as éveim a tanulásról szóltak, aztán a munka keresésről, tapasztalatszerzésről, 31 éves koromra lett saját házam, autóm, egzisztenciám, most a 30as éveim végét taposom és azt mondom a 20as évek szarok, nem tudod ki vagy, Kétségbe vagy esve, keresed önmagad, közben szexuálisan túlfűtött vagy, jó eséllyel anyukádnál laksz, nincs pénzed nincs egy rendes kocsid… bejártam a világot 30éves korom óta, évente 2-3*megyek nyaralni külföldre 1-2hetet.

Most felmegyek tinderre és csak mert mögöttem van a fotón az x6, 20 perc alatt találok magamnak egy 20onéves ingyen puncit hétvégére…

Most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, úgyhogy egyelőre ennél több nem is kell…

A 30as éveim sokkal sokkal inkább a “legszebbek” mint a szar 20asok voltak.

2022. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én majd belehaltam, hogy 24 éves koromig nem volt barátnőm. Elég pokoli volt.

Nálam depresszió, öngyűlölet volt az oka. Nekem terápia kellett volna, már jóval korábban. Valszeg valamit te is rosszul csinálsz. Valamit rosszul metakommunikálsz a lányok felé. Keress szakembert. Ha lesz csajod se oldja meg feltétlenül a bajodat, lehet, hogy ugyanaz a nyomorod miatt a párkapcsolataidat is elcseszed. Én legalább is ezt tettem.

50f

2022. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!