Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van aki egyedül tölti...

Más is van aki egyedül tölti a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2022. dec. 24. 10:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szintén egyedül.
2022. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
Ez a negyedik egyedüli karácsonyom 🙂 de mi a konkrétabb kérdés 😁?!
2022. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdeklődik a sorstársak felől. Mi többre vágysz utsó?
2022. dec. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

Jah értem… szóval Ez a negyedik karácsonyom egyedül. Az első elég rossz volt. De fokozatosan megtaláltam magam. Ha tehetem elutazom. Tavaly Maldívon voltam, idén sajnos sok munka maradt év végére, de azt már most tudom, hogy jövőre is valami trópusi helyen leszek, ha tehetem. Ha nem, akkor egy belföldi wellnes is megteszi, vagy akármi. Masszázsok, jó kaják, pihenés stb. De a barátaim is hívtak magukhoz, ami nagyon jól esik, de nem akarnék gyertyatartó lenni. Velük egyébként karácsonyoztunk a múlt héten nàlam. Sütöttem\főztem nekik, jó volt nagyon. De életem legboldogabb karácsonya a

Tavaly volt Maldívon. Delfinekkel, cápákkal, teknőssel és cetcápával úsztam, strandoltam, parasailing-eztem. Remélem jövőre is megtehetem. Se az én családom, se az exem családja nem túl összetartó, így kifejezetten rossz élményeim vannak. Persze , ha jó a család az más…

2022. dec. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

És akkor képzeld el milyen lenne megosztani valakivel egy maldív Karácsonyt a maganyoshoz képest.

Én is csináltam ilyen egyedüli utakat, de nrm jött be. Inkább megvárom, hogy legyen kivel és a többi jó helyet majd együtt.

Amugy hasonló szétesett a családi háttér itt is. Nem is gondoltam volna, de a szerény visszahúzódó nagypapa tarotta össze az egészet. Nem tűnt kozponti figurának, mégis szétesett a halála után az egész. 30 éve volt.

2022. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!