Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elküldenéd most az édes exed...

Elküldenéd most az édes exed a halál F-ra?

Figyelt kérdés
Benned is fortyog a düh ? Az ünnepek alatt rájöttél hogy senkinek se vagy igazán fontos ? Sírva próbálsz felejteni/ kizárni embereket mert itt van 2023? Megöl a magány érzete ? Azzal nyugtatod magad hogy idén jobb lesz minden ?
2023. jan. 1. 03:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Az exeimet bármikor nagyon szívesen elküldeném a halál f-ra. A többi nem igaz.
2023. jan. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
ez nem kérdés hanem inkább monológ, egyébként keress fel 1 pszichológust szerintem mert az érzéseid nincsenek rendbe
2023. jan. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

"Benned is fortyog a düh ? Az ünnepek alatt rájöttél hogy senkinek se vagy igazán fontos ? Sírva próbálsz felejteni/ kizárni embereket mert itt van 2023?"


Az elmúlt évtizedekben jöttem rá, hogy senkinek nem vagyok igazán fontos, csak ha "hirtelen kell a segítségem, egyébként anyagi kihasználás, vagy hátam mögött történő lejáratásom van. Szóval mivel nem az ünnepekben jöttem rá erre, ezért nem. Nincs kit kizárnom, azok az emberek már valószínűleg végleg eltűntek az életemből, akik anno régen segítséget kértek.


"Megöl a magány érzete ? Azzal nyugtatod magad hogy idén jobb lesz minden ?"


Én nem hiszem, hogy az életemben jobb lenne valami.


Exet pedig nem küldenék el sehova, mert a párkapcsolatnak voltak szép időszakai is és arra érdemes gondolni, a gyűlölködést nem szeretem.

2023. jan. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Mégis kire haragszol igazából?
2023. jan. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

te aztán jól készen vagy, barátom... gondolom még rá is piálsz rendesen a dühkezelési problémáidra, ahogy kell :)


"Benned is fortyog a düh ?"


Nem. :) Kéne lol? 😺


"Az ünnepek alatt rájöttél hogy senkinek se vagy igazán fontos ?"


Nagyon sok embernek fontos vagyok szerencsére.


"Sírva próbálsz felejteni/ kizárni embereket mert itt van 2023? Megöl a magány érzete ?"


Nope ☺


Három tanácsom van:

- Menjél pszichiáterhez,

- Ne piálj, mármint így soha,

- Legyél szíves NEM tenni szóközt az írásjelek elé, mert ha meglátom, már majdnem fortyog a düh bennem :D

2023. jan. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező: a gyűlölködéssel és az elvárásaiddal csak még messzebb fogsz kerülni az emberektől és mindenki menekülni fog.

A saját érdekedben érdemes megoldani ezt pszichológussal.

2023. jan. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Én egyik exemre sem haragszom.

Miért is kellene?

2023. jan. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Akkor haragudtam az exeimre,mikor elhagytak.Főleg,mert előtte semmi jel nem volt.

Elmúlt,felálltam és kész.Sőt,én örulök neki,hogy van párjuk,évek óta,hogy amit szeretnének,azt elérik.

Minden kapcsolatban volt sok szép,nagyon szép-én ezekre emlékeszem mindig, és jó,hogy olyan emberek voltak,akik adtak az életemhez.Lehet, ezt nem mindenki tudja elmondani sem..

Haragot nem szabad sokáig dédelgetni,mert megszállottsághoz vezet és olyan kisugárzást ad, ami elriasztja az embereket,lehet közöttuk azt is,aki a tényleges és szerető párunk lehetne !

2023. jan. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
36%
Az exeim nem az életem részei, nem foglalkozom velük.
2023. jan. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mivel nincs exem, sosem volt barátnőm 😀
2023. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!