Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elküldenéd most az édes exed...

Elküldenéd most az édes exed a halál F-ra?

Figyelt kérdés
Benned is fortyog a düh ? Az ünnepek alatt rájöttél hogy senkinek se vagy igazán fontos ? Sírva próbálsz felejteni/ kizárni embereket mert itt van 2023? Megöl a magány érzete ? Azzal nyugtatod magad hogy idén jobb lesz minden ?
2023. jan. 1. 03:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Nekem egy exem van, akivel nyugisan váltunk el. Én szerettem, még most is. Ő viszont soha nem volt szerelmes belém. Kétszer beszéltünk azóta, de olyan mézes-mázosnak tűnt. Inkább csak kedvességből volt velem normális szerintem. Persze fogalma sincs, hogy én szeretem őt, nem is akarnám ha kitudódna. Nagyon szánalmasnak tűnnék, ami nem én vagyok. Mindig szeretek érzelmileg is erősnek tűnni mások szemében.
2023. jan. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az exem irant semmit nem erzek mar. Kozombos. Nem lennek elorebb ha haragudnek ra, nekem fontosabb a sajat lelki bekem.


Megtanultam kizarni es elengedni olyan embereket akiknek nem vagyok fontos. Mindenfele rossz erzes nelkul.


Es nem nyugtatgatom magam semmivel, mert azzal aztan nem sokra megyek. TUDOM hogy jobb lesz, mert teszek erte.

2023. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem, már évek óta vége, réges rég lezártam, és akkor ott helyben sem kívántam volna neki ilyesmit
2023. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ex, az múlt. Nem a mostani életem része. Nyilván van egy olyan időszak, ha haraggal válik el valaki, hogy "gyűlöli, dühöng". Akkor van gáz, ha ezt a dühöt még táplálja is az illető magában...
2023. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. Az exemnek hálás vagyok az elmúlt, csodálatos két évért. Attól, hogy nem tartott örökké, még kellemesen gondolok a vele töltött időre. És attól, hogy szakított, még nem kell, hogy utáljuk egymást.
nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!