Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak,ga 26 éves...

Mit csináljak,ga 26 éves vagyok és még sokáig fogok élni?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem élni de fiatal vagyok tehát még egy ideig fogok élni.

2023. jan. 22. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Szolgáld az életet, a bolygót, az univerzumot.
2023. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 DeMoR ***** válasza:
87%

Hagyd a nihilizmust az emosoknak meg a gótoknak.. Abszurdizmus a megoldás teso :D (Jah, az életnek nincs értelme, de pont ez benne a jó.. nem kell keresni, csak a pillanatban élni, nah perzse nem bohéman hello, csak perfekcionista módon ;) ..)


Ajánlom ezen remek humorista hasonló videóit az insta oldalán ;D

[link]

2023. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Az életnek az alkotás és a fejlődés az értelme.

Valami újat létrehozni és a tapasztalataidat tovább adni.

De élheted úgy is, ahogy #3 mondja.

Viszont új dolgokat kellene létrehoznunk és a tapasztalatainkat tárgyi formában megörökíteni és megosztani másokkal.

2023. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#2-t akartam írni, mivel Ő utalt arra, hogy nincs értelme.
2023. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 ittapiros ***** válasza:
58%

#3 bocs, de ez a fejlődés, növekedés, tárgylétrehozási kultusz tette kb taccsra a világot.


amúgy kérdező olvastam egy tudományos felmérésről cikket nem rég, hogy az antidepresszáns gyógyszereknél is jobban használ az életkedv szempontjából, ha jó tetteket hajt végre az ember. ha ő maga a forrása a jónak. ettől megjelenik a derű. és körüllengi az embert a derű másoknak is könnyebb összehangolódnia vele.


csak jót tenni nem egyszerű. se nem könnyű észrevenni, hogy hol tehetnénk valamit, meg ha észrevesszük is gyorsnak kell lenni, mert elmegy az alkalom. meg méginkább ami kell: bátorság. meg ezek általában olyan dolgok, amik kicsit szokatlanok, szóval kimozdulást jelent abból, ahogy az emberek csinálni szokták, és így a saját komfortzónából is.

2023. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát élj soká
2023. jan. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Mit lehet tudni rólad? VÉgzettséged? Hobbid? Férfi vagy nő vagy?
2023. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha az értelmét keresnénk akkor kb rég felrobbanthattuk volna a bolygót, mert ugyanannyi értelme van mint magát az értelmét ekresni. Mivel ugy sem fogjuk sose emgtudni, szóval ki kell élvezni aztán ennyi.
2023. jan. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Önismeret. 26 évesen semmid sincs belőle, ideje elkezdeni, mint mások 15 évesen.
2023. jan. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Általában akkor jön ez a kérdés, ha nincs valakinek hobbija vagy amit annak gondol, igazából nem köti le az energiáját.

Próbálj ki különböző programokat, szabadidős tevékenységeket, kihívásokat.

Nekem is van 2 dolog amit munkán kívül csinálok, mert elég üres lenne az életem, ha csak a munkáról és a pihenésről szólna.

2023. jan. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!