Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Titeket mi motivál még az...

Titeket mi motivál még az életben, harminchoz közeledve kiégetten, a mai Magyarországon?

Figyelt kérdés

Próbálom, jól és helyesen megfogalmazni ami bennem van.

Mikor gyerek az ember csak a mának él,e gy nagy má-ban van benne. Nekem ez a nagy beloopolt, végtelenített időszak is rémálom volt, mert mint kiderült, érzékenyebb vagyok belül mint az átlag. A külsőm miatt sokat csúfoltak és ezt rendkívül rosszul értem meg. Gimiben már kérgesedtem de nem eléggé. Ott is bárhogy próbálkoztam, a lányok nem vettek észre, senki, soha. Mindig a divatmajmok vitték a prímet. Én teperhettem bárhogy nem volt jó. Én voltam a soha meg nem értett fura srác.

Aztán teltek az évek. Volt egy idegösszeomlásom, előtte és után depresszióm. Közben ki is égtem, az értelmetlen munkában.


Születünk, felnövünk, élünk egy keveset majd halál. És mindeközben soha nem fürödtünk a lényeges dolgokkal. Eltelik az idő, kifutunk belőle és észre sem vesszük. Eltűnőnk mint könnynek az esősben, mint a cigarettafüst, lassan észrevétlenül. Napról napra. - És ebből a szempontból Magyarország egy kifejezetten nem jó hely.Se kulturálisan, se gazdaságilag se politikailag se sehogyan.


Én nagyon nem szeretek magyar lenni, kiölték belőlem. Reményvesztett vagyok és kilátástalan. Minden éjjelt áldok mikor lefekszem, hogy végre van egy kis kikapcs.Legszívesebben elmennék innen, máshova, bár tudom máshol sem biztos feltétlen jobb lenne de legalább az esélye megvan.Megtanultam kifelé nem mutatni, de belül napról napra napra nagyobb bennem az űr, a kiégés.


Legjobban az irritál, nem tudom mi a személyes sorsomból leszűrhető tanulság?! Én nem találtam, nem tudom. Talán nincs. - Mi a magyar nemzet sorsából leszűrhető tanulság? Miért megyünk ezen keresztül? Mi az értelme? - Egy szűk elit élvezi az életet mi meg gyárakban robotolunk, vagy irodában gépelünk. Ez a magyar valóság. És a miértekre nincs válasz, pusztán a csak! "Miért? Csak!" Nincs tanulság, nincs boldog végkifejlet, csak a nagyon egyszerű embereknek. Nézzétek meg a társadalmat ketté lett szakítva, nézzétek meg a Balatont hogy el lett csúfítva. Soha nem hozzuk helyre ezeket a hibákat.


Én rendkívül kimerült, kiégett vagyok minden téren. 30-leszek, egyeseknek fiatal, másoknak már középkorú de nekem elegem van. Hiába változom, ah a környezetem nem. És nemhogy stagnál de folyamatosan züll lefelé szellemi és erkölcsi szinten.



2023. febr. 2. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Olyan ponthoz érkeztünk, hogy szerintem semmilyen korban nem motivál senkit semmi, akkora trágya lett a világ.
2023. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az meglehet. :(
2023. febr. 2. 22:50
 3/18 A kérdező kommentje:
Most látom, jav.: Törődtünk
2023. febr. 2. 22:52
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

"Magyarországon" ?!!!


Semmi. :D


Én csak abban bízom, hogy pár éven belül történik valami aminek a keretében drasztikusan megváltozik a helyzet.

2023. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Miért költözöl akkor külföldre?
2023. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Te nyilvan a traumaid, felfogasod miatt eled igy meg a vilagot. Akiknek voltak csajaik, barataik.. eltek es aranylag jo melojuk lett stb azok jol erzik maguk 🤷
2023. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Engem ugyanazok motivalnak mint eddig 🤷 hogy azt csinalhassam amit szeretek, haverozzak, csajozzak ill h legyen penz boven.
2023. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Abban igazad van, hogy a néplélek Magyarországon ki van égve...de a személyes sorsodon bármikor változtathatsz.


Tűzz ki kisebb nagyobb célokat, legyél bevállalósabb

2023. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Engem az zavar itt,h rohadt kevés munkalehetőség van,főleg ha nem értesz semmihez. Ebből nem lehet kitörni,és állandóan pénz nélkül vegetál az ember.
2023. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén? Semmi. Bár a politikának a legkevésbé van ehhez köze, eü-i dolgoknak annál inkább, pedig kb annyival már elégedett volnék ha azok megoldódnának és találnék egy társat.
2023. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!