Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül maradtam...

Teljesen egyedül maradtam mostanában, és nagyon kezdek bekattanni, a testi egészségemre is kezd teljesen rámenni. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Eddig se álltak velem szóba sokan, de most már azok se akik eddig szóbaálltak. Napok telnek el úgy, hogy se szóban, se írásban nem kommunikálhatok senkivel. De még itt az oldalon, idegenek se írnak vissza soha szinte. Ismerkedős kérdésektől se. Teljesen magamra maradtam, huszonévesen amikor életem legjavát kéne élnem. Egyre kevésbé látom értelmét tovább élni, azt egyáltalán nem értem mi tart még életben.
2023. febr. 4. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagy egyedül. Én hétvégéken nem is élek szinte. Mindenki megy bulizni vagy pasija/nője van en meg ciatalon poshadhatok otthon.

A legnagyobb izgalom a napban a takaritás meg ha atmegyek mamához.

Kezdek begolyózni én is.

2023. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Évekkel ezelőtt beleragadtam ebbe az állapotba és egyre mélyebbre süppedek benne. A legjobb indulattal mondom, hogy sürgősen tegyél ellene, mielőtt késő lesz! Nem kell azonnal jónak lennie, csak cselekedj, legyél mozgásban! Nekem már teljesen elsorvadt minden szociális képességem.
2023. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
*fiatalon
2023. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Nálam az a baj h nem tetszik senki. Pl facen rámirkál egy két nyomi srác, hát csetelni sincs kedvem, nemhogy kimozdulni miattuk. Full egyedul minden hétvége. Fek sincs már kedvem kelni egesznap döglök.
2023. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Sportolj , ismerkedj!
2023. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Az első 4 válaszoló akár barátkozhatna is a kérdezővel...
2023. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 6# ez jutott nekem is eszembe. Dumaljatok egy jót. Az is valami.
2023. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem várni kell, hogy szóba álljanak veled, hanem lépni. Felnőttként nekem sem maradt az egyetemi/gimis barátokból senki, fogtam magam és elmentem a hobbimhoz kapcsolódó online közösségek találkozóira. Csomó klassz embert meg lehet ismerni ilyen helyeken.
2023. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írhatsz. Annyira nem szól hozzám senki és be vagyok zárva itthonra, hogy a legizgalmasabb része a napomnak amit éjszaka álmodok.
2023. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt adom. :D Nálam is így van. Kérdező, vannak itt jó emberek, szerintem beszélgess velük(velem ne, én már megszoktam a magányt, és jelenleg nem érdekel semmi). Kívánom hogy összejöjjön valami online baráti kapcsolat.
2023. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!