Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen egyedül maradtam...

Teljesen egyedül maradtam mostanában, és nagyon kezdek bekattanni, a testi egészségemre is kezd teljesen rámenni. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Eddig se álltak velem szóba sokan, de most már azok se akik eddig szóbaálltak. Napok telnek el úgy, hogy se szóban, se írásban nem kommunikálhatok senkivel. De még itt az oldalon, idegenek se írnak vissza soha szinte. Ismerkedős kérdésektől se. Teljesen magamra maradtam, huszonévesen amikor életem legjavát kéne élnem. Egyre kevésbé látom értelmét tovább élni, azt egyáltalán nem értem mi tart még életben.
2023. febr. 4. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj:)
2023. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már testi tünetek jelentkeznek, tényleg minél hamarabb muszáj lenne változtatni, és ezt nem bántásból írom. Az első pár válaszolóval is érdemes lenne beszélgetnetek kicsit, vagy valamilyen tematikus, barátkeresős FB csoportot nézni még. Illetve túrázás is segíthet, ott is remek emberekkel lehet beszélgetni, akár ismerősi kapcsolatot kialakítani.

Vagy a mi városunkban, például, rendeznek klubesteket, és x havonta van nyílt estjük, amikor bárki beülhet, részt vehet a programokon. Társasjáték estek is egyre felkapottabbak, azokon is remekül érezheti magát az ember, ha szereti az ilyen dolgokat.

Az önkénteskedés is segíthet, akár ételosztásnál, akár helyi állatmenhelyeken. Egyik barátnőm húga például az utóbbi alatt szerzett barátokat.


Remélem mindannyian sikerrel jártok!

2023. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú és különös, hogy fiatalok, huszonévesek is ennyire magányosak. Hol vannak a szülők, testvérek? Haverok, barátok?

Én negyvenes éveim végén vagyok így, de nálam koromnál fogva érthető, hogy nehezebb az ismerkedés, szülők már nem élnek, gyerekek elköltöztek.

Muszáj próbalkozni, muszáj ismerkedni, mert egyedül nagyon rossz.

Nekem most halt meg nemrég a cicam is, most már ő sincs.

Itthon unalmas, magányos. A munkahelyemen sem szeretek lenni, de ott legalább hozzám szól valaki, nem vagyok egyedül. Már tényleg a begolyózás jele, ha jobban érzem magam a munkahelyen, csak ne legyek itthon egyedül.

2023. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a társasjáték klubok, meg tematikus csoportok jók lehetnek :)
2023. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak simán sportolj, kicsit rázd fel magad, próbálj ki olyan dolgokat amiket eddig nem tettél meg... jó nem drogok és társai, de menj el új helyekre, csinálj új dolgokat.... Kerékpározz, görkorcsolyázz.... mikor meg otthon vagy a négy fal között és rád tör a magány, akkor beszélgess emberrel, emberekkel ... de ne hagyd magad elsüllyedni... mert nehezen lehet visszatérni....
2023. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok! Nagyon meg lehet szokni a maganyt, annyira, hogy utana mar az ember nem ert szot senkivel. Nem tudok hozzaszolni se az atlag ember problemaihoz, mert nekem olyan problemaim nincsenek, mivelhogy nincsenek emberi kapcsolataim, ezert aztan konfliktusaim sem, mint nekik. Teljesen el lehet szigetelodni. Az a baj, hogy en mar nem is akarok szocializalodni. Kulfoldon elek es a multkor egy orvosi kerdoivnel kicsit megijedtem, be kellett irnom h milyen gyakran mozdulok ki baratokkal, napi hany orat alszom stb, tiszta kínos volt valaszolni.
2023. júl. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem is irhattok.
2023. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!