Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem fáradtatok bele a magyar...

Nem fáradtatok bele a magyar valóságba, ebbe a háborúba, meg úgy mindenbe?

Figyelt kérdés

30 vagyok, és én nagyon. Unom a politikát, elegem van belőle. Mindenki hazudik egyfolytában.


Úgy érzem én nem tudok egy ilyen világban élni létezni. Napjaim kifakultak, élni alig van erőm.


Nem is tudom mit írjak, még.


Volt egy hobbim, de azt is kinyírta a mesterséges intelligencia. Manapság a hobbim két kattintás lett. Szóval ez se motivál.


Nem igazán értem mi a létezésem értelme. Nyilván meghalni nem akarok, de ebben az országban ellehetetlenítik a független, gondolkodó embereket, akik máshogy szemlélik a világot.


Befásultam, unom ezt az egészet. A nagyok mindig lopnak, a csórók meg szívnak. Egyedül aludni szeretek...



2023. febr. 8. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Izgalmasabb most a világ.


Ha ennyire megvisel, ne foglalkozz belpolitikával.


Én egy független, gondolkodó ember vagyok, és egyáltalán nem érzem magam ellehetetlenítve.


Amúgy mi lett két kattintás?

2023. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Hasonlóan érzek, még a hobbink is egyezik... Egy hatalmas putri ez az egész ország, elnézel pl. Ausztriába, meg lehet élni, szép helyek vannak, itthon meg még kutyát se lehet sétáltatni, mert minden sarkon kóbor kutya vár...
2023. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Csak azt ne írtad volna hogy a háborúba is belefáradtál. TE? Aki ott él mit szóljon? Ennyitől ha kikészülsz, mi lenne a itt is ténylegesen háború lenne?
2023. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én azt unom hogy a szarházi fidesz miatt hulladék életszínvonalon élünk, pedig jól is élhetnénk.
2023. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel én is így vagyok. Én 31 vagyok.


Covid előtti időkig vidám voltam, szerettem társaságba járni, emberek között lenni, inkább úgy mondom: imádtam. Voltak hobbijaim, örömeim és volt pozitív képem a világról, és reményteli jövőképem. Voltak terveim és álmaim, vágyaim, amik nem tűntek elérhetetlennek.


A mai napra ami maradt: magány, elszigetelődés, kiábrándultság, nem vágyom emberek között lenni vagy megismerni őket, nincs jövőképem, és félek mi jöhet még? Nem hogy álmom nincs, még minimális vágyam se.



Mindezt úgy hogy a legrosszabb dolgok pl. most Törökország, háború, Covid halálozások, pénzhiány, számlák fizetése stb. nem velem történtek.



Vagyis az lett az álmom, hogy ezek engem ne érjenek el... hogy csak maradjak ki ebből a sok rosszból és még abból ami jön, és ez már egy álom.

2023. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is kiégtem totál a mocskos munka miatt. Ami azelőtt feldobott ma már eszembe sem jut vagy totál közömbös.
2023. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Darius- ***** válasza:
76%
Dehogyis. Akkor faradnék bele, ha a haboru ott zajlana, ahol élek, ha katonanak kellene mennem, ha elkapnam a koronat, ezek mar nyomos gondok, ha csak az altalad emlitettekbol indulok ki. A vilagban jelen vannak a gonosz formai, ugy lehet legyozni, ha elfogadod, de nem koveted és emellett persze eros vagy. A politika engem sem érdekel, mivel nem tudnék valtoztatni a torvényeken, én hiradot sem hallgatok, a fontosabbakat atfutom a neten, de ennyi. Jarvanyok és haboruk mindig voltak a torténelemben és lesznek is. Eleinte a pestisre nem volt ellenszer, azt sem tudtak mi okozta, aztan jott a fekete himlo, ezekre mar van ellenszer, a Koronavirusra is szerintem lesz biztos ellenszérum, én ennyire bizom a tudomanyban és a jovo embere majd erre a jarvanyra tekint ugy vissza , mint mi a mar altalunk ellenszerrel kezelheto betegségekre. Talan majd feltalaljak AIDS és a rak gyogymodjat is.
2023. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Hasonlóan vagyok én is. 28 éves vagyok, van egy albérletem, dolgozom, eltartom magam. Viszont már alig maradtak barátaim (és azok is inkább csak online), és hobbim sincs már. Több mentális betegségem is kialakult (depresszió, anorexia). Párkapcsolat kialakításától is fényévekre vagyok. Amint van 2 egymást követő szabadnapom, azonnal utazom haza vidékre a gyerekszobámba. Kezdek visszamenni gyerekbe, valamiért tudat alatt visszautasítom a felnőtt életet. Nem maradt semmi életem, csak túlélek.


A háborúra szoktam gondolni, ezáltal próbálok erőt meríteni, hogy nekem nem is olyan rossz. Illetve másoknak talán nevetséges, de arra is szoktam gondolni, amikor rosszabb hangulatban vagyok, hogy legalább van lábam.


Nem gondoltam volna 10 évvel ezelőtt, hogy közel 30 évesen ilyen életem lesz.


Tudom, hogy ez nem barátkozós oldal, de ha valaki úgy gondolja, szívesen beszélgetek hasonló helyzetű emberekkel, vagy bárkivel.

2023. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Aki nem így volt vele, az eddig élt álomvilágban.
2023. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem, siman nem foglalkozom tulzottana világ dolgaival, a világ köszöni elvan, és én is elvagyok a saját kis világomban.
2023. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!