Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 éves korig kell elrendezni...

40 éves korig kell elrendezni mindent?Utána már nem lesz rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Nem nősültem meg,saját lakásom nem lett,barátnő nem lett,élettárs nem lett.Mivel 40 éves vagyok és ki is nézek annyinak,már nem is lesz.Nem volt rá sok időm hogy elrendezzem a dolgokat.40/F

2023. febr. 9. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

MIT akartál volna ELRENDEZNI???

Mellesleg még 40 fölött is van élet, akár 80 éves korodig is élhetsz, addig bármit tudsz változtatni, ami nem tetszik.

2023. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Attól még hogy 40 éves vagy és annyinak nézel ki, még lehet barátnőd. Nincs 40 évesen 30 évnyi hitel a nyakadon, én ezt sem feltétlen hátránynak élném meg.


Kimehetsz akár külföldre is. Keresel egy csomó pénzt, és lehet ott találod meg az igazit. Gondolj bele, sokan azért maradnak mert itt van nekik a ház amin hitel van, meg gyerek van, meg a család stb.stb.


Ez persze csak példa volt, de 40 évesen még azért nem kell lehúzni a rolót.

2023. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen, nagy valószínűséggel lefőtt a kávé, ha eddig mindezek nem lettek meg. Barátnőd esetleg még lehet, de gondolhatod, hogy már csak a hozzád hasonló selejtes kategóriájú, vagy pár zabigyerekkel a hátán.

40 felett megy a "B oldal", és az már olyan is. Persze lehet még sok mindent csinálni, ahogy előttem is írták, de az már korántsem lesz olyan minóségű, mintha huszonévesen tennéd, értem ezt mindenre.

2023. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szakadj le a gyk-ról és élj. Ez itt csak lehúz. Menj emberek közé és majd valami lesz.
2023. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Hát 40 évet azért nem mondanék "nem volt rá sok időm"nek, de kinek mi.


De egyébként nem kötelező hozni ezeket a dolgokat, sokan leélik ezek nélkül az életüket és nincs hiányérzetük.

De ha akarod, még lehet saját lakásod. 40-50 között talán még könnyebb is összehozni, mint 20 és 30 között, egyszerűen mert több tartaléka és jó esetben már magasabb státuszú munkája van az embernek, azaz a fizuja is jobb, mint egy kezdőnek.


De mi az, hogy nem ovlt időd ELRENDEZNI? Mit értesz elrendezés alatt?

2023. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most már megértem azokat,akik 40 felett elválnak és depressziósak lesznek,elkezdenek inni.Nem értek egyet velük,de valahol megértem őket.
2023. febr. 9. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Kezd el azt amit szeretnél végre és ne keress kifogásokat.

Ha neked barátnő kell akkor itt az ideje össze szedni magadat és szétnézni a nagyvilágban.

2023. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Hàny nőnél próbàlkoztàl eddig?
2023. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyértelmü, hogy eddig NULLA volt a próbálkozások száma.
2023. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Woody2 ***** válasza:
100%

40 évesen a legkapósabb egy férfi...

Ha nőt, egzisztenciát akarsz tegyél érte! Akár új szakmát szerezni sem késő ebben a korban.

2023. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!