Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy élted túl, amikor elveszí...

Hogy élted túl, amikor elveszítetted életed szerelmét?

Figyelt kérdés
Mi segített a talpraállásban, mi segített visszarázódni az életbe? Mennyi idő volt, amikor már nem égetett úgy a fájdalom?
2023. febr. 26. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én belehaltam. Már nem vagyok ugyanaz.
2023. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy hamar rajottem utána, hogy nem ő volt életem szerelme. Kiderult, hogy már a szakitasunk előtt megvolt az utodom. De a végsőkig hazudott.


Ha ilyesmi áll a háttérben, akkor ne sajnáld.


(a kérdést háromszor is elolvastam, mert olyan volt hirtelen, mintha meghalt volna es így kell érteni... De remélem nem.)

2023. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Teljesen lezárni körülbelül 2,5-3 hónapba telt.

Az elején irtózatosan rosszul éreztem magam, bezárkóztam, nem szóltam senkihez és sírtam hetekig. Úgy 1 hónap után meguntam azt az állapotot, és elkezdtem nyitottan programokra, rendezvényekre járni, és sikerült megismernem olyan embereket, akikkel a mai napig szoros kapcsolatot ápolunk. Ekkor kezdett el tudatosulni bennem, hogy a szenvedéssel nem fogok előrébb jutni, és idővel lesz más, hisz hatalmas a bolygónk.:)

2023. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Pont a lényeget nem írtam. Nos, nekem az segített nagyon nagyon, hogy elengedes videókat hallgattam esténként. Sok van a neten. Segített tisztábban látni.
2023. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lélekben sehogy. Más bajom is van, de ez egy bunkócsapás volt, amit sose hevertem ki.
2023. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Nekem még nem volt benne részem, őszinte részvétem. De számomra a lezáráshoz kell egy befejezés, valami igazi ok. A halál meg nem egy könnyen feldolgozható dolog, hiszen mikor megtörtént, még mindketten szerettétek egymást és folyton ott lesz a mi lett volna ha, ott lesz a tökéletes jövőkép a fejedben és haragszol, amiért nem valósulhat meg. Nem kapsz semmi ellenérvet, nem haragudhatsz rá és nem tanulhatsz a hibáitokból, mert nem volt.


Nagyon sajnálom. Nem tudok segíteni, de részvétem.

2023. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol, barátok.., de nem tudom, hogy képes leszek -e valaha is annyira szeretni valakit, mint őt. Lélekben megtört, elvett belőlem egy darabot
2023. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Elküldtem a jó k*rva anyjába Messengeren, de csak azért, mert kib*szott velem, borzalmasan.

Erre az volt a reakciója, hogy rám küldte az éppen frissen összekukázott fiúját, aki olyanokat írt nekem, hogy még egy üzenet a csajának, és bajok fognak történni velem, meg satöbbi, neki csak annyit írtam vissza, hogy oké f*szfej, Szupermenkedjél csak, testi sértésért már lehet sittre kerülni, de az már a te bajod lesz, plusz a gatyádból ki leszel perelve. Ezek után letiltottam a parasztot. 😄

Szóval a sarkamra álltam és azóta sokkal magabiztosabb vagyok. 😀

C'est La Vie. 😃

2023. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha életem szerelme lett volna, akkor most is velem lenne.

Nyilván oka volt,hogy eltűnt az életemből.De amiket utólag hallottam róla, jobb is.

2023. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!