Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne új barátokra,...

Hogyan lehetne új barátokra, baráti közösségekre találni, közösséget építeni?

Figyelt kérdés

Mindig voltak barátaim, minőségben és mennyiségben is jók. Mostanában, életközép környékén mégis kicsit magányosnak érzem magam.

A barátaim egy jó része, külföldön él, vagy vidéken. Aki Budapesten él, azoknál bizonyos okok* miatt nekem több igényem lenne arra, hogy kiránduljunk, arborétumba menjünk, vagy kiállításra, vagy sétálni, vagy bringázni a Velencei tó körül vagy társasozzunk vagy valami jó, feltöltődő klassz dolog legyen közösen.

(sokan jó családban élnek a programjuk többnyire párjukkal van, vagy épp nincs családjuk, akkor viszont sokkal több idejük van mint nekem, vagy van valami klassz hobbijuk ami eleve egy élő aktív közösséghez kapcsolja őket) Én kamaszgyerekeimmel élek, így kötött is vagyok, meg magányos is valamellyest.. illetve nem.. de mégis van, hogy annak érzem magam.



2023. márc. 4. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez számora is kérdés. :(

Hasonló érdeklődéssel rendelkező Fb csoportokat kereshetsz, a jó téma ismerkedéshez is jó alap, személyes találkozásokra is sor kerülhet.

2023. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen korú-nemű emberekkel szeretnél barátkozni??
2023. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nemű az mindegy. A korú is mindegy lehet igazából.
2023. márc. 4. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
29/F is jelentkezhet például??
2023. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi?A leveledbol ítélve 80% esélyt adok arra,hogy nő.
2023. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz kérdés. Vukics Ferencet kellene követni. Először is: szeretni kellene önmagunkat. Sokan, köztük én is, már itt megbukunk. Aztán szeretni kellene embertársainkat. Na, ez már hatványozottabban nehéz. Végül némi extrovertáltság sem árt.
2023. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!