Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Nemrég veszítettem el nagyon fontos személyt az életemből és úgy érzem hogy az életem értelmetlen. Változtatni szeretnék, szeretném ha lenne értelme. Hogyan kezdjek el barátkozni? Mi legyen a hobbim?
2023. ápr. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Kit vesztettél el? Gyászold meg és előre
2023. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Adj időt magadnak, és amikor már inkább unott vagy, mint szomorú, akkor kérdezd meg magadtól, hogy kit látsz szívesen, kire gondolsz szeretettel ebben a világban? Miért pont ő(k)? Meg lehet tanulni azt, amitől az a másik olyan, amilyen?


Én egy tehetségtelen, hobbi-zenész vagyok, és mindenki szerint nagyon ,,öregen", 27 évesen kezdtem gitározni tanulni, de ez az, ami a legnagyobb örömet okozza nekem. Most vagyok 36, leülök, bontogatom az akkordokat, valamit hümmögök hozzá, és a világ megszűnik létezni, és az egész napomnak ez a legjobb része: ilyenkor vagyok a legboldogabb.... :)

2023. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hobbid 1000 meg 1000 lehet. Én , most " találtam " rá a társasjátékokra mint hobbira. Üdv: egy leszázalékolt rákos, 53 éves.
2023. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a többség miért pusztán figyelemelterelésre vágyik. Egy hobbi ne pusztán legyen csak azért, hogy legyen. Mélyítsd önismereted, jöjj rá, miért vagy itt a Földön. Ne pótcselekvésekbe menekülj.
2023. ápr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!