Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztetek már így?

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Amikor már annyira eluralkodik rajtad a magány, hogy semmi kedved nincsen neten emberek után kutatni akikkel beszélgetni tudsz... amikor megnyitod a gyakorit, hogy kérdésekre válaszolgass, de 2-3 sor után visszatörlöd a szöveget és hagyod a francba. Amikor már az étel is alig megy le a torkodon és az egyetlen kikapcsolódásodat, a céltalan sétálást is meguntad...

2023. ápr. 17. 23:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Évtizedekkel korábban voltam így, és akkor még net sem volt.
2023. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Miért lettek lepontozva akik nemet írtak?

Tudjátok van aki fel tudja fogni hogy az élet ajándék

2023. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12: őszintén azzal mit kezdjenek a magányos emberek, hogy odaírja, hogy nem, minden részlet nélkül. Oké, hogy joggal állíthatja, hogy csak a kérdésre válaszolt, de ha egy csepp együttérzés is van benne, nem ír inkább semmit. Ugyanis ezzel a nemmel kitörölhetjük.

Ezeket a "keress egy hobbit" szövegeket már ezerszer hallottuk.

2023. ápr. 18. 12:00
 14/20 anonim válasza:

12s vagyok

Látom hogy az okoskodás az nagyon megy de hogy felnőtt ember módjára össze szed magad az nem

Figyelj mit kellene mondaniuk? Keres egy hobbit még mindig jobb mintha azt mondanák hogy hát hallod ha magányos vagy nincs kedved semmihez akkor mi a f***ért nem vesz véget az életednek

Attól hogy itt kimondó a nyomorod még nem lesz jobb

2023. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

12s

Nem bántásból írtam amit írtam

2023. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ebben az évben már volt ilyen érzésem.
2023. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Mostanság csak ez van velem. Még ha általam tartott hasznos választ is írok, azt is kitörlöm, mert minek? Válaszolnak elegen így is :D A többi nem jellemző rám.
2023. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az eleje stimm, a setalas helyett celtalan tekerés, es a kajat inkabb habzsolom mint egyetlen élvezet az eletemben, az izek.

Nah meg a sorozatok...

2023. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De irigyellek titeket, én is ezt a fajta depressziót szeretném, mikor nem megy le étel a torkomon. De én sajnos az a fajta vagyok, akit jó érzéssel tölt el, ha ehet.
2023. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok, mint az előző. Az ételt nagyon meg kell becsülni! Szeretek enni, bár egyáltaán nem látszik meg rajtam, de ez nem is baj.


Kérdező, nézd a jó oldalát a dolgoknak. Amikor én fiatal voltam, nem is létezett még internet! Milliónyi hasznos dolgot találni rajta! (A többi, milliónyi haszontalanság mellett.) Sétálgatni is jó dolog, viszont itt az internet kavalkádja, csak tudni kell felelősen, tartalmasan használni, és változatosan. Ha olykor semmi kedvem semmihez, ott a jó öreg durmolás! :) Vagy ágyból zenehalglatás.

2023. ápr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!