Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha tudom, hogy...

Mit csináljak ha tudom, hogy a legfontosabb személyt az életemben elfogom veszíteni nem soká? Kicsit szerelmes is vagyok belé de sajnos a kapcsolatunk megvalósíthatatlan.

Figyelt kérdés

A szerelmi kapcsolat azért is megvalósíthatatlan mert hatalmas kor különbség van köztünk és Ő egy boldog párkapcsolat részese.


Ő az egyetlen ember az életemben aki valamilyen szinten szeretett engem és én is szerettem Őt. Mindig segített és motivált engem. Az, hogy tudom, hogy nem soká külön utakon folytatjuk most nagyon rányomja a bélyegett a találkozásainkra.

Kb. 2 hónapja ismertem meg de sajnos már most elkell búcsúznom tőle.


Hogyan tudnék megbarátkozni a gondolattal, hogy Őt teljesen elkell engednem?


Esetleges helyesírási vagy fogalmazási hibákért bocsánat de már nagyon fáradt vagyok.


Válaszokat előre is köszönöm!



2023. ápr. 23. 23:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki pótolható, régen mikor elhagyott a felségem, nem tudtam így gondolni, de ma már pontosan tudom... mindenki pótolható, még a legjobb is.
2023. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10

Akkor rosszul érzékelsz mert én vagyok a fiú és a másik fél a nő.

De ettől függetlenül értem mire próbálsz kilyukadni bár ennyi idő elteltével nekem még mindig hiányzik.

Nagyon ritkán beszélünk de már egyáltalán nem olyan mint régen mikor szinte minden nap találkoztunk.

2023. jún. 27. 15:22
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

[link]


A szám mondanivalója pontosan erről szól…

Majd idővel könnyebb lesz… egyszer soká pedig idegenek lesztek, akik már nem is ismerik egymást, csak valamikor régen “ismerték”

2023. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid idő alatt alig ismerted meg. Ez inkább ideálkergetésnek, fellobbanásnak tűnik.
2023. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#13

Nem is tudtam, hogy ez a szám erről szól. Most már fix mindig ez fog eszembe jutni róla :D


#14

Nem tudom. Szerintem megismertem annyira hogy lássam hogy mindig ilyen volt az ideálom. Egy csomó olyan dolgot tudok benne mondani amit mindig jó jelnek tekintettem ha megvan egy nőben és ő benne megvolt.

Most már érezhetően gyengében hiányzik de még mindig gondolok rá minden nap és azért hiányzik.

2023. júl. 11. 12:39
 16/16 anonim ***** válasza:
és miért nem tartjátok a kapcsolatot?
dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!