Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kopasz kigyúrt srác barátnővel...

Kopasz kigyúrt srác barátnővel összeszedi a csigákat?

Figyelt kérdés
Van a környéken egy park ahol van futópálya (piros, gumi). reggelente szoktam sétálni, sokan futnak, sétálnak ott. Van egy pár (30 körüliek), kopazs kigyurt srác és bnője, ők is szinte mindig akkor sétálnak reggel, amikor én. Több kört lehet menni a futopalya mellett aparkba. Na ők a futopalyan sétáltak (futok nem voltak) és SZEDEGETTÉK össze a csigákat! Mármint nem elraktál, hanem megfogták a futopályán lév ő csigát, és arrébtették vissza a fűbe. Igazából a srác csinálta a bnője nézte. Én mögöttük mentem kb 50 m-rel de látszott mi történik. Kb. percenként lehajoltak, felvette a csigát és eltette a fube. És az ilyen embernek van barátnője, aki csigákat pakolgat? Nők, ez vonzó?
2023. ápr. 25. 12:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen, vonzó. Mert van annyira körültekintő és empatikus, hogy még a legkisebb jószágokat is oltalmazza. Hatalmas piros pont emberségből. Bárcsak több ilyen nagy szívű "kigyúrt kopasz" lenne a világon, és kevesebb a te fajtádból, kérdező.
2023. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem kifejezetten vonzo, hanem joindulatu szemelyisegre utalhat inkabb. De az nem jelenti ugyanazt hogy vonzo a nok szemeben.
2023. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted taszító? Mi a rossz abban, hogy félti őket, hogy eltapossák majd a futók?

Aranyos szerintem. De nyilván ettől önmagában még nem lesz vonzó senki sem. De taszító semmiképp. Ez inkább pozitív dolog.

2023. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem gondom, hogy ilyet csinál, a kisugárzása alapjan bunkonak tunik a csávó. Nem is értem miért van vele a bnője. Hat de hiaba teszik felre, ugyis ott lesz ujra tobb csiga :DD
2023. ápr. 25. 12:30
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha valakinek van ideje ilyesmikkel foglalkozni... Ha megyek az úton és meglátom, akkor nem lépek rá direkt. De ha véletlenül eltaposom, nekem nem tud ekkora szívfájdalmat okozni. Van helyette másik száz vagy ezer.
2023. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Behalok ezen a kérdésen meg a címén is :D Egyébként szerintem vonzó, akár a csigák iránti empátia vezérli, akár a futópálya tisztasága.
2023. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Te még itt tartasz, hogy ha valaki kopasz és kigyúrt, akkor az bunkó lehet?

Nem ezen múlik.

2023. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Kopasz vagyok, kigyúrt, fekete sötétített ablakos terepjáróval. És madarakat mentek. Erre varrj gombot.
2023. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
de edesek. nekem nagyon bejönne!!!! szereti az allatokat ennyi
2023. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Pillér2 ***** válasza:
95%
En is ezt szoktam eso utan a bicikliuton😄
2023. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!