Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kopasz kigyúrt srác barátnővel...

Kopasz kigyúrt srác barátnővel összeszedi a csigákat?

Figyelt kérdés
Van a környéken egy park ahol van futópálya (piros, gumi). reggelente szoktam sétálni, sokan futnak, sétálnak ott. Van egy pár (30 körüliek), kopazs kigyurt srác és bnője, ők is szinte mindig akkor sétálnak reggel, amikor én. Több kört lehet menni a futopalya mellett aparkba. Na ők a futopalyan sétáltak (futok nem voltak) és SZEDEGETTÉK össze a csigákat! Mármint nem elraktál, hanem megfogták a futopályán lév ő csigát, és arrébtették vissza a fűbe. Igazából a srác csinálta a bnője nézte. Én mögöttük mentem kb 50 m-rel de látszott mi történik. Kb. percenként lehajoltak, felvette a csigát és eltette a fube. És az ilyen embernek van barátnője, aki csigákat pakolgat? Nők, ez vonzó?
2023. ápr. 25. 12:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A csigák állatok, akiknek ugyanúgy egy életük van és szimpatikus az aki ezt figyelembe veszi.
2023. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amúgy nemtom feltűnt-e, de gyakorlatilag minden válaszolónak szimpatikus ez a hozzáállás amit a csávó csinál, szóval értjük, hogy neked más a véleményed, de láthatóan kisebbségben vagy ezzel.

És amíg az emberek szimpátia alapján választanak párt, az a csávó úgy tűnik csiga-fronton előnyben van hozzád képest.

2023. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nagyon savanyú a szőlő....
2023. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Neha elofordul h rataposok egyre, akkor a szkmkru leszek.

Biciklivel nyari idoszakban meg a nagy hernyokra is vigyazni probalok.

Neki ez a reggeli teendoje jonak talalom. Nem tartom kulonbnek annal mint h valaki kutyat setaltatna.

2023. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Bármit a fűbe rakok, ha meglátom gyalog vagy bicajjal, lassú bogarat, csigát, gilisztát! Kocsival, kikerülöm, ha látom...
2023. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem ahogy mész kedves kérdező, teljes bizonyossággal a saját férfiképedben és férfierődben, és akkor meglátod egy szerinted bunkónak tűnő embertársadat, amint FÉRFIATLANUL csigákat ment a földről! Csinos barátnője mellette sétál, nincs isten.

Szerintem próbálj elgondolkodni azon, hogy talán most nem neked van igazad. Mondjuk attól is függ, milyen életet akarsz élni.

2023. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy a húga volt a csaj, természetesen kizárt, hogy aki arrébb teszi a csigát, annak barátnője legyen. /troll
2023. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ebben semmi férfiatlan, női szemmel mondom, szerintem aranyos. Amikor kicsi voltam én is minden alkalommal, hogy csigát találtam a betonon, akkor felvettem és a fűbe tettem. Még most is néha megteszem, ha éppen nem olyan helyre megyek, ahol zavarna, hogy piszkos a kezem.

Egy durva külső nem mindig jelent durva belsőt is, az pedig, hogy kinek van barátnője és kinek nem, az megint teljesen független ezektől. Valakinek taszító ez, valakinek szimpatikus, ízlések és pofonok. Engedd el, semmi kihatással nincs az életedre, hogy ők mit csinálnak, más dolgán pedig felesleges idegesítened magad.

2023. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!