Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kopasz kigyúrt srác barátnővel...

Kopasz kigyúrt srác barátnővel összeszedi a csigákat?

Figyelt kérdés
Van a környéken egy park ahol van futópálya (piros, gumi). reggelente szoktam sétálni, sokan futnak, sétálnak ott. Van egy pár (30 körüliek), kopazs kigyurt srác és bnője, ők is szinte mindig akkor sétálnak reggel, amikor én. Több kört lehet menni a futopalya mellett aparkba. Na ők a futopalyan sétáltak (futok nem voltak) és SZEDEGETTÉK össze a csigákat! Mármint nem elraktál, hanem megfogták a futopályán lév ő csigát, és arrébtették vissza a fűbe. Igazából a srác csinálta a bnője nézte. Én mögöttük mentem kb 50 m-rel de látszott mi történik. Kb. percenként lehajoltak, felvette a csigát és eltette a fube. És az ilyen embernek van barátnője, aki csigákat pakolgat? Nők, ez vonzó?
2023. ápr. 25. 12:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a cserebogarakat is visdzaforditottam a hátukra.Szereti az állatokat,nem rombol feleslegesen.Biztos van még pár jó tulajdonsága.Nem értrm mit gúnyolódsz.
2023. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ.

Ha reggel kinéz az ablakon, látja, hogy vizes idő van és az jut eszébe, hgoy "BASSZUS, A CSIGÁK A FUTÓPÁLYÁN!" és kimegy elpakolni őket, az azért problémás:D


Ha arról van szó, hogy arra sétáltak és meglátta és azt mondta, hogy itt vagyunk, megtehetjük, hogy megmentjük a kis jószágokat és rászánt pár percet, az viszont tök pozitív.


Nagoyn sok ember egyszerűen leszarja a környezetét és nem zavarja, ha pusztít.

ha meglátok egy csigát keresztben a járdán, én is átteszem oda, ahova épp tart. Persze, nagy eséllyel meg fog indulni visszafelé, dehát na:D Nem élhetünk az állatok helyett, de legalább ne pusztítsuk el őket.

2023. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ez akkor is ciki, hoygy lehet egy csinos nő ilyen pasival? Ez ne mferfias akarki akarmit mond
2023. ápr. 25. 13:23
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

13, felelőséggel lenni a környezeted felé nem férfias?

Dehogynem, igazából ez férfias cska igazán.

Egy ilyen férfi nagy eséllyel kiváló apuka is lesz amúgy, hiszen ha ekkora figyelemmel van az élőlények gyámolítására, akkor az a gyerek a lehető legnagyobb érzelmi és fizikai biztonságban fog felnőni.

Illetve ha van figyelme ilyesmire, akkor valószínűleg a párja érzelmi szükségleteire is van, szóval igencsak jó fogás a nők számára, akiknek az egiyk legnagyobb nehézségük az, hogy olyan férfit találjanak, aki érzelmileg fejlettebb egy kanálnál.


Az, hogy szerinted nem férfias, az a te dolgod. Ahogy fogalmaztál, bárki bármit mond - beleértve téged is.

Deee a jelenet egy sor pozitív tulajdonságra mutat rá, ráadásul ugye van nője is, tehát láthatóan sikere is van.


Neked inkább az a bajod, hogy bezzeg neked nincs nőd:D

2023. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ezek csak kitalációk, hogy ő emiatt érzelmes, törődő, felelősséget vállal, stb. Ennyi erővel én is az vagyok, mert adtam pénzt már hajléktalannak... Ezek ráadásul csigák.
2023. ápr. 25. 13:47
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Ez meg a te álláspontod.


De az élet majd igazolja kinek van igaza.

Neki van nője, neked meg nincs. Szóval már igazolta is.

2023. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nincs nőm? nem ez volt a kérdés és nem is lényeges.
2023. ápr. 25. 13:51
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Aham, persze:D
2023. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, féltékeny vagy, mert rád a kutya se kíváncsi és kapcsolatod sincs?


Remélem több ilyen ember van, mint ez a kigyúrt srác.

2023. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek ráadásul csigák"


Te meg ráadásul egy gyökér vagy.

2023. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!