Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 32 éves en nem volt soha...

32 éves en nem volt soha barátnőm ciki?

Figyelt kérdés
Nem járok itthon rol sehova sem el igaz régebben máshogy volt beteg vagyok pszichotikus szedek gyógyszer t úgy érzem kiegtem nem foglalkoznak az emberek velem ha rá írok egy nőre Facebook ön vagy letilt vagy nem is válaszol Úgy érzem az életem egyedül elem már le. Barátaim sincsen ek.kilatalastalannak találom az életemet nincs semmi értelme. Zárkózott vagyok mindig ilyen típus voltam.anyukammal élek és megbecsulom hogy leltárt még ennyi idő sen valószínűleg egész életembe el. Kell hogy tartson mert munkakeptelen vagyok régen próbáltam dolgozni azt a 4 óra is kínszenvedés volt.

2023. máj. 14. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Igen, gáz, bár a körülményeidet figyelembe véve nem meglepő. Nem fogok álszenteskedni.
2023. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen írásképpel nem csodálom, hogy senki se akar veled beszélgetni.

Alig lehet értelmezni, amit írtál.

A pszichés betegséged kihat a helyesírásodra is?


Egyébként pedig a te életedért egyedül csak te vagy a felelős. A döntéseid sorozata által alakul ki a te életed.

2023. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
A "ciki" kifejezést általános iskolás kislányok szokták használni ez a "ciki".
2023. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki az, ha még nem volt barátnőd. Nem kötelező, hogy legyen. Sok ember él párkapcsolat nélkül és emiatt nem is kell szégyenkeznie senkinek.
2023. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Erre a mentális betegségre szedsz valami antidepresszánst? Az írásod erről árulkodik. Nem gáz ha még nem volt barátnőd. Kezdésnek embereld meg magad egy kicsit és regelj fel egy társkeresőre, jól beállított képekkel és jó bemutatkozással. És beszélgess nőkkel. Gyakorold az ismerkedést.
2023. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

nem ciki. Nem vagy egyedül, csak nem tudsz a sorstársaidról..

Az egyedüllét nem tragédia, inkább a fizetős munka hiánya ami gáz..

Erre sajnos nincs tippem.

2023. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Legfeljebb egy szintén pszichiátriai beteg barátnőre lehet esélyed.
2023. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Klubot alapíthatunk, ha ez vígasztal, igaz én két évvel fiatalabb vagyok de kb grammra ugyanez a szitu, igaz én már nem is próbálkozok ráírni se senkire, anyniszor eggyel ekvesebb csalódás.
2023. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem akarsz barátnőt és jó neked egyedül is, akkor nem ciki. A ciki az lenne ha akarnál, de a tökéletest keresnéd egy életen át, mert tökéletes ember nincs. :) Ha meg egyszer rászánod magad, akkor online tudsz ismerkedni, sokan vannak akik zárkózottak és nekik pont a Netes társkeresés jön be emiatt.
2023. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!