Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » RÁ VAGYOK KATTANVA A ZENÉRE....

RÁ VAGYOK KATTANVA A ZENÉRE. Nem tudom letenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen túl jó. Mint ha valami dr*g lenne. Kizárom az emberek hangjait. Megnyugtat. Elűzi a félelmeimet. Lefoglal és boldogsághormonokat ad. Önbizalmat is ad és elképzelem pár órára hogy valami hatalmas badass vagyok. Mindig fülessel vagyok és majdnem maxra teszem. Nem tudom letenni. Mikor leteszem akkor is a fejemben megy a zene. Nem tudom kikapcsolni.



Tudom hogy ebből hosszútávú problémám lesz de egyszerűen túl jó számomra. Hogy szabadulhatnék vagy legalábbis csökkenthetném?



2023. máj. 14. 22:12
1 2
 11/17 Kitana. ***** válasza:
100%
10# Én ezért szoktam séta közben csak az egyik fülest berakni, úgy lehet hallani mindent, ami fontos. Buszon meg tök mindegy, ott berakom mind a kettőt, ott azért nem nagyon történnek olyan dolgok, amit hallani kellene, az utasokra nem vagyok kíváncsi.
2023. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Te is csinálj zenét!
2023. máj. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy rá lehet szokni ugy le is lehet.

Nekem is volt olyan korszakom hogy munkába menet meg vissza hallgattam meg elalváskor. El se tudtam aludni zene nélkül.

Aztán simán azt csinaltam hogy nem hallgatok semmit talán csak pár 1,2 alkalom kellett csak és el is múlt a függés.

Ijesztő hogy az emberi agy ilyen könnyem rászokik valamire.

Mások meg cóláznak(az üdítőre vannak rászokva), nekem zöld tea függésem is volt mindig vettem a boltban,.rá voltam arra is függve.

A dohányzás drogok meg erősebb függést váltanak ki.


Ezek vmi agyi illúziók hogy nem az a normalis az agynak hogy szerek nélkül, hanem szerekkel. Valahogy elcsúszik a norma.

2023. máj. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Idegességlevezetésnek, motivációnak jó is.
2023. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is eléggé zenefüggő voltam, manapság már nem. De most is csinálok olyat, hogy befekszek az ágyba, fülemben a fülessel és mondjuk egy-másfél óráig csak zenéket válogatok össze, rendezgetem a playlistjeim, vagy csak simán ellazulva hallgatom a muzsikát.

Tévé is csak a családtagjaim miatt van, én be sem kapcsolom, helyette zenét hallgatok. Nekem az sokkal többet ad, mint bármilyen film vagy műsor.

2023. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Meditálj és halgass magas frekvenciájú zenét. A függőség alacsony rezgésszintet okoz és vice versa. Ha feljebb viszed a rezgésszinted megszűnik a vágy. Nálam semmi nem tud függőséget okozni, mert olyan magas szintre vittem a tudatomat, hogy folyamatoos euphóriát érzek csak a puszta létezéstől.

[link]

2023. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16+ Este elalvás alvás közben hallgasd ezt:

[link]

Már pár nap után érezhetően változik majd a közérzeted.

2023. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!