Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megrekedt az életem. Nem...

Megrekedt az életem. Nem látom a kiutat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kegyetlen nehéz sorssal áldott meg az élet. Beleszülettem egy nagyon rossz családba. Szegénységben éltünk, brutális sokat éheztünk. Mellette apám részeges agresszióját kellett elviselnem,ami többször szó szerint majdnem az életembe került. Sokszor napokig kellett előle bújdosni. Anyám mindig húzott maga után, estéken át, hogy megkeressük, apám melyik kocsmában iszik. Emlékszem mennyire rossz érzés volt. Nem fogtam fel akkorka gyerekként, hogy mi történik,de éreztem, hogy nagyon rossz az a helyzet. Józanul sem volt melegszívűbb velem. Ellökött magától, sosem szeretett. Nem kaptam tőle soha szeretetet. Hideg elutasítást csak. Nem törődött velem. Ha közeledni próbáltam,abban sem volt köszönet. Ràmförmedt érte. Sosem beszélgetett velem, nem is adott rá lehetőséget, hogy kommunikáljak vele. Azt se bánta volna,ha nem élek. Anyám se sokat törődött velem. Inkább a saját sebeit nyalogatta. Amikor csak tehették,kidobtak a nagyszüleimhez,akiket szintén nem érdekelt mi van velem. Az öreg szintúgy részeges volt, nagyanyám folyton bántott, gunyneveket aggatott rám. Egésznap rám se néztek. Folyton egyedül kellett lennem. Amikor otthon voltam, akkor is magam voltam egésznap,mert apám a csavargàst választotta, minthogy velem legyen otthon. Sajnos az iskolàban is rendszeresen gyötörtek, bántottak, kínoztak. A társaim nagyon csúnyán bántak velem. Rendszeresen megaláztak, fizikálisan bántottak, gúnyoltak. Mindaz,ami velem történt egy életre megpecsételte a sorsom. Sajnos nem vagyok egy emberszerető, noha én nem bántom őket, de azt tapasztalom, hogy rettentő kevesen fogadnak el engem. Az első benyomás nagyon negatív rólam általában azt látom rajtuk, illetve mondták is már,pedig semmi olyat nem teszek. Bőven 30 fölött vagyok már,de barátnőm sosem volt. Nem tudom, hogy kell ismerkedni. Nem tudom hogy kell egy nőt megközelíteni. Sosem mertem. Annyira tönkretették az önbecsülésem. Minden területen az életben sokat kínlódok. A jelenlegi munkám is kétszer olyan nehéz volt megtanulnom,mint másoknak. Elég ügyetlen vagyok mindenhez. Egy pokol az életem. Gyűlölöm az életet. Egy büntetés élnem. Megrekedt a semmiben az életem. Egyedül,magányosan telnek a napjaim, főleg a szabadnapjaim. Nem tudom hogy élhetnék teljes életet. Nagyon elkeseredtem. Nem látom a kiutat. Mit tehetnék? Lassan kezdem elfogadni az öngyilkosság gondolatát,mint lehetséges megoldást.
2023. máj. 15. 19:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2023. máj. 15. 19:24
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Van egy személy. Felkapott lett az emberek körében, de az életével kapcsolatban sokan szeretnek nyilatkozni úgy, hogy nem is ismerik, nem is szeretik stb. Vissza lehet követni mások viselkedését, főleg akkor, ha rendszeresen történik.
2023. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Te magad hagyod magad cserben saját magad ellensége vagy. Tedd magad boldoggá.
2023. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Menj végig a családfádon visszamenőleg-ott lesz valami nagyon komoly, ha megtaláltad gyerekjáték lesz utána mindent felgöngyölíteni, és a jelenlegi helyzetednek a miértjéhez. Ha azt a dolgot normálisan Istennel rendezed, az egész életed gyökeresen meg fog változni.
2023. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Na az van ha mondjuk más életed lenne..na abból sem könnyű kilépni, tegyük fel hogy hogy amúgy minden okés..na a jót még nehezebb el engedni.


Mindenkinek ivott szerintem az apja már..meg legtöbben egy idő után tök mindegy mivan 30 körül már nem annyira szereteted a szüleid.


Én a drogokba láttam egy ideig a megváltást..de csak rosszabb lett. Így 30 körül meg nehéz váltani..de most kéne megfognod a dolgokat, amíg még nem késő, és ez nem csak neked szól..nekem is pl.


Hát a barátnő meg stb..az elég ciki rész. Nem is ide tartozik..de amíg szarul érzed magad, szarul vagy, szar életet élsz..na ebben senki nem is lesz partner (egy idő után) te nem csinálsz olyan dolgokat..de elég az is hogy alapból szarul vagy.


Előbb magadba kell rendet tenni..mert így nem csoda hogy szar az égész

2023. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ez szar. De kezdj új életet.

Egyébként ha megnézed a szüleid szüleit és ha a te szüleid kicsit jobbak mint a saját szüleik akkor az jó.

2023. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Élhsizem biztos szar. De nekem ennek nagyon olyan szaga van, hogy mindenkit okolsz mindenért, közben meg nem csinálsz semmit.
2023. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem voltak jobbak a szüleim mint a szüleik. Változtatni akarok az életemen de nem tudom hogy csináljam. Egyedül nem megy
2023. máj. 15. 20:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod, megpróbálok segíteni
2023. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet, más nem nagyon. Ő tudja miben, hogy kell javítani lélek terén.
2023. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!