Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Találkoztatok már parkban...

Találkoztatok már parkban sírdogáló (felnőtt) emberrel? Mi volt a reakciótok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

#7, ez aranyos történet! :D

Hetero pasi vagyok.

Egyszer utcán egy random kislány, két éves forma odarohant hozzám vagy száz méterről, pedig nem sírtam, azonban fáradtan és szomorúan leültem a járda szélére. Arra lettem figyelmes, hogy a távolból egy ilyen tiszta vigyori

"váááh-váááh-váhhh! :D" közeledik.


Fülig érő mosollyal totyogva odarohant fozzám, mint egy kiskacsa,

és amint odaért hozzám, egy hatlmas ölelés...


Na addig nem sírtam, de akkor a könnyeimet nyeltem. :D Hát valami tündérke volt az a csupaszív picurka. :D


A helyzetet persze elrontotta az anyukája, aki mogorván utánafutott:

"Kicsim... KICSIMMM!!!! NEM SZABAD!!! ÁLLJ!!!"


Nem, nem voltak autók, ez egy park szélén volt, végig járda, és akkor emelte fel az anyuka a hangját kb 30-40 méterről, amikor már majdnem odaért hozzám a gyerek.


Látótávolságban voltunk, hirtelen is történt, nem a személyemmel lehetett baja, hanem ugye tipikus, burokban nevelő anya... :/


Na mondom, ennél ünneprontóbb nem is lehetett az anyukája...

Végre egy tiszta emberi érzelem, és őszinte, spontán, szeretetteli ölelés, erre a mindentől, fúvó széltől is csemetéjét óvó anyuka szétb@szta a hangulatot... :/


Értem én, hogy idegenekkel óvatosnak lenni, a gyereknevelés réssze, de egy gyerek alaptermészetét hagyni kell megélni egy fokig! Az egyik gyerek félénk, a másik meg barátkozós.


Sőt, éreztem a szeretetét, biztos vagyok benne, hogy száz méterről fogta a kis antennája a szomorúságomat, és rohant hozzám vígasztalni. :)

Ostoba nevelési attitűd ezt elrontani, puszta túlféltés miatt...

2023. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

11-es, szerintem meg rhadtul ALAP belenevelni a lányomba, hogy NEM megyünk oda idegen férfiakhoz.


Te jószívű vagy, így fogalmad nincs, mennyi idő felkapni egy túl közvetlen kisgyereket és elvinni, anyuka meg hiába sír, hogyha esetleg már csak a gyereke testét találják meg.

Nem a nőt kell lenézni, aki nagyon helyesen próbálja megvédeni a lányát.

2023. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Meg persze téged gondolom sohasem próbáltak elcsalni "cukros bácsik", hogy aztán megerőszakoljanak (jó neked).

Természetesen nem azt mondom, hogy minden férfi ilyen, de egy is elég, hogy lelki roncsot csináljon a kislányból-kisfiúból.

2023. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!