Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évek óta magányos emberek,...

Évek óta magányos emberek, hogyan küzdötök meg ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 02:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem jobb ha nem tudod...
2023. jún. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem a munka segített valamelyest, de már egyre kevésbé bírom.
2023. jún. 8. 02:57
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Pia
2023. jún. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Amennyit csak tudok,gyalogolok,sétálok, kirándulok.Minden évszakban,minden időjárás mellett.

Gondolkodni is nagyon jól tudok közben és a felfrissít a mozgás.Gyakran a munkahelyre is gyalog megyek be,pedig Bpesten is vannak távolságok:)

Bő öt éve vagyok magányos -ismét-, de ezzel sokat ellensúlyozom.Modellezem is,akkor pedig teljesen ki tudok kapcsolni.

Persze,ha lenne barátom,akkor jó lenne néha beszélgetni,nagyokat nevetni,de elkoptak idővel a barátok...


F/Bp

2023. jún. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szokni. A melóhelyen emberek között vagyok, itthon lefoglalom magam, netezek, tv-zek, a házimunkával meg mindig lemaradásban vagyok. Ha emberek közé vágyom akkor beülök egy-két órára a krimóba és eldumálok a pultos csajjal, meg aki betéved. Szeretnek velem beszélni, jó hallgatóság vagyok :-) Van egy-két haverom is, akivel néha elmegyünk ide-oda. Ja és igen, mindig szabad a fürdőszoba-wc!
2023. jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Prostizunk.
2023. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy küzdöttem meg a magánnyal, hogy rá kellett ébredjek arra, hogy a magány ≠ egyedüllét. Tehát egyáltalán nem kell magányt érezned amiatt, mert egyedül vagy.


Tehát ez nagyobbrészt egy tudatos, tanult, gyökeres megváltoztatása volt a gondolkodásmódomnak, másrészt pedig nyilván elkezdtem kitölteni az időmet olyan új dolgokkal, amik feltöltenek engem.


Szóval ez sajnos így működik csak... ez után lehet jobb kisugárzásod, önbizalmad, ami aztán lehetőséget ad értékes emberi kapcsolatok kialakítására is.

2023. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Munka, egyedi érdeklődési kör, kikapcsolom az érzelmeimet.
2023. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon nehezen, csak beletörődik az ember, én hiába próbálok ellenne tenni, nem sikerül
2023. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Testmozgással.


A mozgás endorfint termel ami javítja a közérzetet (ez a hormon termelődik szex, vagy csak egy egyszerű ölelés közben is). Munka után edzek, elintézem a napi dolgaimat, és el is ment a nap, a hétköznapok gyorsan elrepülnek. Emellett érzem, hogy erősödöm, ami a tükörben is egyre inkább látszik, ez pedig önbizalmat ad, a folyamatos fejlődés, kitartás büszkeséggel tölt el, ami szintén javítja a közérzetet. Ha célokat is tűzöl ki, amiket elérsz, az méginkább segít. Mindemellett a mozgás utáni fáradtság érzés az agyat is tompítja, legalábbis nálam, így kevésbé tudok gondolkodni azon, hogy magányos vagyok. Ha nem tudok sportolni, akkor pár nap után érezhetően romlik a hangulatom és erősödik a magány érzése.

2023. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!