Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek.. mit kellene tennem,...

Félek.. mit kellene tennem, nem szeretnék egyedül lenni(?)

Figyelt kérdés
Sziasztok... most lesz osztályváltás és kb 20an leszünk egy osztályban.. Nagyon félek, hogy senki sem akar majd barátkozni velem... Rajtam kívül még 2 volt osztálytársam kerül majd be ugyanabba az osztályba, akikkel jóban vagyok de félek, hogy idegesítőnek találnak.. és tuti nekik lesz barátjuk, nekem meg nem. Az egyik volt osztálytársam egy lány, és őt mindenki szereti, de én csak a tipik másodiknak érzem magam... (ha így jobban érted number 2) és előre érzem hogy itt is fogják szeretni, engem pedig nem. +hozzáteszem az előző iskolánkban 4-en voltunk lányok ezenkívül volt 2 fiú és mindig az volt hogy a 3 lány elvolt egymással én pedig csak a tipik "extra" barát voltam... mit tegyek??
2023. jún. 29. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

Ne félj ettől, mert azt ki vetíted és ezáltal tényleg igaz lesz az amit csak a gondolatodban létezik.

Inkább gondold azt hogy össze fog jönni és lesznek barátaid.

Tegyél azért hogy legyenek,ha csak vársz a csodára az kb biztos a kudarc.

2023. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd be a tudásodat, tanulj jól, és ezzel pozitív értelemben kivívhatod a figyelmet másoktól, azaz felfigyelnek rád, és meg tudnak kedvelni páran.
2023. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!