Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akkor én most incel vagyok?

Akkor én most incel vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég megkaptam egy lánytól, hogy "ilyen incellel mint én soha senki nem fog összejönni".


19 éves vagyok, nem volt még barátnőm és valószínűleg nem is lesz soha, de nem utálom a nőket.


Most akkor tényleg incel lennék?


2023. júl. 16. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Nemhinném, inkább meleg.
2023. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
szerintem olyan 33+tól leheet incel valaki
2023. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Az incelt nem túl helyesen használják amúgy a legtöbben, eredetileg azt jelenti hogy valaki olyan csúnya hogy senki nem akar lefeküdni vele.
2023. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
3as köszi a magyarázatot. Most akartam megkerdezni mit jelent az"incel" szó. Soha nem hallottam még pedig 35 vagyok. De itt kb majdnem minden kérdésnél odaírja valaki. Rohadt idegesítő
2023. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

3as, rossz a definíciód.

Az incel szó nem tartalmazza azt, hogy valaki annyira csúnya. Annyit tartalmaz, hogy ő szexelne, de vele senki nem akar. Hogy ez a külseje, a belseje, a viselkedése vagy mi miatt van, azt nem tartalmazza a definíció.


Kérdező!

Attól, hogy rád mondták, még nem leszel incel.

Az viszont, hogy azt vallod, hogy soha nem is lesz senkid, az már inkább utal arra, hogy efelé tartasz. Az incelek jelentős része hangoztatja, hogy ő mennyire rossz party. Ez egyébként végtelenül taszító dolog, dehát nem véletlenül kerülik őket.

Szokj le erről, hogy megbélyegzed saját magad. Nem azt mondom, hogy ha erről leszoksz, az az első lépés a siker felé, de azt igen, hogy ha nem szoksz le, akkor els lépés afelé, hogy bebetonozd magadnak a sikertelenséget.

2023. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az incel nem egyenlő a rondával.

Örülj neki, én még csak nem is szívesen beszélek olyannal, aki idegen szavakat használ, anélkül, hogy tudná a jelentését

2023. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
"19 éves vagyok, nem volt még barátnőm és valószínűleg nem is lesz soha, de nem utálom a nőket." Ezek alapjàn még nem vagy Incel.
2023. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hangoztatni hogy nincs/nem lesz barátnőm csak gondoltam így teljes a kép.
2023. júl. 17. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Na, az jó.

De fontos, hogy optimista legyél a jövőt illetően. Nem naiv, de optimista. Nem csak a nőket illetően amúgy. Az optimista emberekkel sokakl több jó dolog történik.

2023. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!