Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem baj ha nem kellünk senkine...

Nem baj ha nem kellünk senkinek,a lényeg hogy mindent tegyünk meg a siker érdekében?

Figyelt kérdés
Sportoljunk,gyurjunk,vigyázzunk az alakunkra,fejlesszük magunkat,aztán ha ez is kevésnek bizonyul akkor sem kell elkeseredni?A lényeg,hogy elmondhassák,mi mindent megtettünk hogy legyen nőnk?F

2023. jan. 9. 01:29
A kérdező szavazást indított:
Nem baj ha szűz marad valaki a lényeg hogy mindent megtett
Ha valaki szűz maradt,azt jelenti nem tett meg mindent
Nem szégyen az ha még 40 évesen is szüzek vagyunk csak kellemetlen
Szűzen,szex nélkül is lehet boldogan élni
38 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Én is szűz vagyok,talán nem tettem meg mindent amit lehetett.Vesztettem,de az élet akkor is megy tovább.
2023. jan. 9. 01:32
 2/63 anonim ***** válasza:
91%
Én is incel vagyok, boldogtalanul élek,de azért vannak terveim,céljaim.El akarok jutni minél több országba,ha egyedül,akkor egyedül.
2023. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Nekem ez van megírva hogy incelként éljem le az életem.Rendben van.Elfogadtam a Jóisten döntését.
2023. jan. 9. 01:42
 4/63 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem a Jóisten döntése hanem a tiéd.
2023. jan. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
4 azt nem mondom hogy mindent megtettem,de annyit azért tettem mint egy átlag férfi aki meg akart kapni egy nőt.Nem a sült galambot vártam,ismerkedtem,udvaroltam,neten is személyesen is.Mégis egyedül maradtam.A választ csak a Jóisten tudja miért lett ez így.
2023. jan. 9. 01:48
 6/63 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy, hogy már leírtad magad?
2023. jan. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
76%
Hozzád hasonló kaliberű lányoknak udvaroltál?
2023. jan. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim válasza:
65%

Ha egyedül is boldog tudsz lenni, akkor a kisugárzásod is ezt fogja mutatni, és be vonzód a megfelelő társat.:)

Ui:. Ha túlságosan futsz egy lány után az már valamikor taszító és nem romantikus, vagy udvarias, ne zaklass az első tali után senkit ahogy el köszöntettek.

várj legalább 1-2 napot és mérlegelj hogy tényleg hozzád való-e, nem kell az elsőre úgy tekinteni hogy ő lesz életed szerelme, legyen egy kis önbecsülésed és értékeld magad 😍😍

2023. jan. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
69%
8-as nagyon jókat ír. Én annyit tanácsolnék, kérj segítséget a közvetlen környezetedtől, mondd el nekik a problémádat, ők ismernek téged a legjobban, hallgasd meg mit tanácsolnak, nem szégyen segítséget kérni. Beszéljétek ki átfogóan a problémát egy sör mellett. Hidd el, sokan szeretnek tanácsot adni.
2023. jan. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
70%

"Ha egyedül is boldog tudsz lenni, akkor a kisugárzásod is ezt fogja mutatni, és bevonzod a megfelelő társat.:)"


Nekem is mindig ezt mondták, ez szimplán nem igaz.

Ehelyett mosolyogj flörtölj, nézz a kiszemelted szemébe, bókolj. Ne bárkit akarj fölszedni, hanem olyan valakit, aki tényleg igazán tetszik. Nem egyszerű, szerencse is kell, de előbb-utóbb összejön.

2023. jan. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!