Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik azt tanácsolják a magányo...

Akik azt tanácsolják a magányos, kiközösített embereknek, hogy menjenek ismerkedni, ők miért teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ez így furcsa kérdésnek tűnhet, de pl. ma is láttam hogy valami magányos emberkének akinek huszon valahány évesen sem volt kapcsolata se meg semmi, ilyeneket tanácsolnak hogy szedje magát össze és menjen ismerkedni.

Mintha ez ennyin múlna. Én pl. rengetegszer próbáltam, ennek köszönhetően egy lelki roncs vagyok a sorozatos visszautasítások, ignorálások, hazudozások és megalázások miatt, és már emberek közé sincs kedvem menni, nem hogy még ismerkedni.

Másoknak miért kell ilyen tanácsokat adni? Kinek akarnak ártani vele, a szerencsétlennek, hogy még több negatív élményt gyűjtsön és a végén ne adj'Isten kiugorjon az ablakon, vagy azoknak akikre ismerkedés címszó alatt megpróbálná ráakasztani magát, mikor azok undorodnak a népszerűtlen emberektől? Mindenkinek rossz egy ilyen szituáció, nyilvánvaló, hogy az ilyen emberekkel (akiknek itt a gyakorin már külön gúnynevük is van, "incelek") senki nem fog szóba állni, főleg nem ismerkedni vagy haverkodni, szóval mindenkinek jobb lenne ha otthon gépeznének vagy bármi amivel ők is le vannak kötve meg mást se zavarnak vele aki a tökéletes kis életét éli. Pont elég rossz nekik így is, miért kell még rúgni is beléjük egyet, hogy elküldik őket céltáblának egy lehetetlen küldetésre?



2022. nov. 16. 22:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

"ők miért teszik ezt"


Az elemi logika, az életszerűség okán:

aki magányos, menjen emberek közé és ismerkedjen.

2022. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
En azt nem ertem, h ez a sok depis ember gyikon miert nem dumalgat egymassal... A fajtajukkal biztos jobban menne
2022. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén amúgy mit lehet tanácsolni az ilyen embernek, ha tanácsot kér?
2022. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de egy tipikus nyifi-nyafi kisfiú szintjén mozogsz. Ettől biztos nem lesz jobb semmi sem.
2022. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Mert ez a leglogikusabb válasz ami adható. Ha éhes vagy akkor egyél, ha magányos vagy és változtatni akarsz rajta akkor menj emberek közé.

Tökéletes módszer erre az online ismerkedés és levelezőtársakkal való beszélgetés. Nekem is az egyetlen barátom egy olyan személy akivel online ismerkedtem meg, már lassan két éve. Előtte nem voltak barátaim vagy kapcsolataim, de a mostani helyzet tökéletesen megfelel:)

Tényleg jó az hogy van kivel beszélnem, játszanom vagy poénkodnom. Nekem például teljesen megfelel az hogy csak virtuálisan beszélünk, sokkal kényelmesebb és nincs is rajtam akkora nyomás.

Őszintén, nekem nagyon nem megy a személyes kapcsolatok kialakítása, párkapcsolatra meg nincs igényem, nem igazán jövök ki a férfiakkal sem. Éppen ezért egy online barátság egyszerübb és jobb megoldás volt, és boldognak is tartom magam így.

Itt gyakorin is van Ismerkedős kategória, mindig sok új kérdés van olyan emberektől akik ismerkedni vagy barátkozni akarnak.

2022. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
És Te miért gondolod, hogy ami neked nem vált be, az más másnak sem fog?
2022. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen, régen nekem is volt itt egy barátom, vele mindent meg tudtam beszélni. Sokkal könnyebben meg is nyílok így írásban azt vettem észre. Egy próbát megérhet a kérdezőnek is itt ismerkedni.
2022. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

És mit tanácsoljanak? Zárkozz be? Akkor tuti senkit nem fogsz megismerni.

Biztos nem jól közelítesz az emberekhez.

2022. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10%
Tesóm elmondása szerint a mai világban a fiúknak már annyira körbe van ny. a s. ,hogy csak annyit kell tennie, hogy kiáll a diszkó közepére, és rögtön három csaj lép oda hozzá, hogy felszedje. Nem tudom mennyire igaz, de ő ezt mondta.
2022. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

"En azt nem ertem, h ez a sok depis ember gyikon miert nem dumalgat egymassal..."


Kicsit OFF téma, de szerintem azért, mert valahol mindenki arra vágyik, hogy normális legyen. Normális emberként, normális barátokkal körbe véve.


És valahol pont attól magányosak, hogy nem kapják meg az általuk vágyott emberek társaságát. És ezen az sem segít sokat, ha hozzájuk hasonló szerencsétlenek társaságát kapják, akikre ők maguk sem vágynak.

2022. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!