Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan utnetek el az időt ha...

Hogyan utnetek el az időt ha napi kb 21 órát egyedul lennétek?

Figyelt kérdés

Elég antiszoci vagyok de miotta elvegeztem egy tanfolyamot és olyan munkám lett hogy full egyedül vagyok egy külön epuletben.kulon öltöző külön konyha szóval senkivel se találkozom és szinte semmi dolgom .már kicsit nekem is. sok főleg egész éjszaka rádiót meg tv nézni.

( most is itt ülök és gyakorizom unalmamban😀)


Unalomuzesbol osszevissza chetelgetek lányokkal/nőkkel fő hobbim hogy velük perverzkedem

Állandóan telefonon.

De igazából piszkosul unatkozom otthon is .senkivel nem talizom senkivel nem beszélgetek.


Csak annyi szociális kapcsolatom van hogy 3 órát vigyázok a lanyomra naponta kb, meg a kulon elo anyja nem ér rá.

Mikor vele vagyok folyamatosan foglalkozni kell vele nincs időm mással foglalkozni.faraszto de ilyenkor nem gondolok hulyesegekre legalább .


Rengeteg helyre megyek szinte naponta megyek 30 40 km körben valahova de gyakorlatilag ez már néha kényszeres

Otthon fő hobbim a sorozat,filmnezes vagy este a zenehalgatas+ rengeteg alkohol


Imádok inni de melóba nem lehet .plusz ha vezetek vagy ha a gyerek velem van nemtudok .

Szóval csak szabadnap este lehet.


Elég szar az életem úgy őszintén

Szerencse kicsit antiszoci vagyok de ez már nekem is sok minden napom ugyan olyan.mint ha valami robot lennék úgy érzem magam.

Híreket is olvasgatom 0 24 ben háborús mozgásokat figyelem unalmamban😀


Játszanom kéne vagy mivel foglalkozak?



2023. júl. 20. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Alvás
2023. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ivást hagyd el, sürgősen
2023. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Valts munkahelyet, menj emberek koze
2023. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet tanulnék. Ha még nincs angol felsőfokúd, tanulj angolt unatkozás helyett.
2023. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Zene, maszturbálás, edzés, motorozás.
2023. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Maszturbálás nagyok sokszor szoktam attól is függő vagyok napi 4 6 alkalom


Plusz kicsit az alkohol de inkább pszihologiailag hiányzik nem testileg.

Ha jolerzem magam vagy fáradt vagyok nem hiányzik.

Csak az is egy szórakozási forma.


Nyelvtanulas amugy nem hülyeség ja ezzen elgondolkodom .de azon agyalok érdemes e angol vagy inkább német kéne.

Mert én ha felnot a gyerekem simán kimennek dolgozni mert itthoni fizuval soha nem lesz saját lakásom.


Angliába már nem olyan egyszerű kimenni.

Ausztria meg Németország meg közel van.

2023. júl. 20. 09:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol, ahol tök egyedül vagy és unatkozol?
2023. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kazankezelo vagyok .van ebben az épületben 3 gazmotor ami tud összesen 18 MW villamos áramot adni E on kapcsolgatja tavvezerlesel .


De 1 embernek 24 órában itt kell lenni ha valami baj van észre kell venni.

Korbejarom ellenőrzöm a hutovizet és a ventilátorokat

Ha valami rossz telefonalgatni kell .szerelni nem.

Ki be kapcsolatnak fel kell írni.


Éjszaka full gazon mennek nappal mikor mennek a naperomuvek akor alapjarat.


Itt vagyok havi 400 450 nettoert

2023. júl. 20. 10:36
 9/16 A kérdező kommentje:

Itt is lehetne vegulis inni de a telephely bejáratánal van porta fújni kell minden ki és minden belepesnel mert öreg dolgozok mindig szetittak magukat meg elotem,azért ezt manapság már nem lehet egy melohelyen se.


Régen azt hittem milyen jó lesz itt lehet filmetnezni egész végig zenethalgatni de egy idő után ez is unalmas

2023. júl. 20. 10:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Valts melot, sportolj, talalj vmi hobbit, ismerkedj normalisan normalis nokkel..
2023. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!