Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan utnetek el az időt ha...

Hogyan utnetek el az időt ha napi kb 21 órát egyedul lennétek?

Figyelt kérdés

Elég antiszoci vagyok de miotta elvegeztem egy tanfolyamot és olyan munkám lett hogy full egyedül vagyok egy külön epuletben.kulon öltöző külön konyha szóval senkivel se találkozom és szinte semmi dolgom .már kicsit nekem is. sok főleg egész éjszaka rádiót meg tv nézni.

( most is itt ülök és gyakorizom unalmamban😀)


Unalomuzesbol osszevissza chetelgetek lányokkal/nőkkel fő hobbim hogy velük perverzkedem

Állandóan telefonon.

De igazából piszkosul unatkozom otthon is .senkivel nem talizom senkivel nem beszélgetek.


Csak annyi szociális kapcsolatom van hogy 3 órát vigyázok a lanyomra naponta kb, meg a kulon elo anyja nem ér rá.

Mikor vele vagyok folyamatosan foglalkozni kell vele nincs időm mással foglalkozni.faraszto de ilyenkor nem gondolok hulyesegekre legalább .


Rengeteg helyre megyek szinte naponta megyek 30 40 km körben valahova de gyakorlatilag ez már néha kényszeres

Otthon fő hobbim a sorozat,filmnezes vagy este a zenehalgatas+ rengeteg alkohol


Imádok inni de melóba nem lehet .plusz ha vezetek vagy ha a gyerek velem van nemtudok .

Szóval csak szabadnap este lehet.


Elég szar az életem úgy őszintén

Szerencse kicsit antiszoci vagyok de ez már nekem is sok minden napom ugyan olyan.mint ha valami robot lennék úgy érzem magam.

Híreket is olvasgatom 0 24 ben háborús mozgásokat figyelem unalmamban😀


Játszanom kéne vagy mivel foglalkozak?



2023. júl. 20. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát, ha ennyi szabadidőm lenne, biztosan nem a farkam verném egész nap, hanem valami hasznosat csinálnék.


nyelvtanulás vagy online tanfolyamok rengeteg van ilyen a yutube-on


Pl programmozás, szoftverfejlesztés


Jól érzed, hogy csak elb.szod az idődet, és ez nagyon szomorú.

2023. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jó csak az a baj úgy semmi semm érdekel. Mármint úgy komolyabban.


Azért se kerestek évek óta új kapcsolatot vagy nem.fogtam bele semmi komoly tanulásba motivaciom sajnos nagyon nincs most .

2023. júl. 20. 15:35
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Keress valami pörgős munkát akkor nem lesz időd ilyeneken gondolkozni
2023. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13# ja csak akor testileg fogok kikeszulni a munkától.

Mondjuk legalább fogynek itt híztam már 15 20 kg minimum miotta itt dolgozom 😀


A sok semmittevés nem egészséges

2023. júl. 20. 20:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajna ugylatom h egyre tobb az ilyen ember :/ igazabol mind1 mit irunk ugyse valtoztat egyik se
2023. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vegyél valami faca veteránkocsit, se lóvéd se időd nem lesz hülyeségekre
2023. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!