Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől lehet egy 27 éves...

Mitől lehet egy 27 éves fiatal teljesen magányos?

Figyelt kérdés
Annyira hogy egyetlen emberi kapcsolata sincs, és nem is nagyon áll vele szóba senki hiába szeretné. És ez mindig is így volt. Milyen dolgok eredményezhetnek ilyent ilyen fiatalon, amikor mások életük legjavát élik?
2023. aug. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Terápiában leásnák nála és szépen ki fog tisztulni a kép.

Mi honnan tudjuk? Nem ismerjük az életét.

2023. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Lehetséges okok:

- erősen introvertált a személyisége

- valamilyen mentális/fizikai betegsége van

- rossz tapasztalatai vannak az emberekkel kapcsolatban

- gyermekkori trauma

- olyan hobbija van, amihez nem szükséges emberekkel együtt lenni

- egyszerűen csak nem szereti az embereket

2023. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A kettes nagyon jól összefoglalta. Magam példájából kiindulva: gyerekkoromban rengeteget bántottak az iskolában, emiatt magamnak való lettem. Viszont ez már-már átment betegesen pánikolásba, szóval pszichiáterhez fordultam. Azóta jól érzem magam, merek emberek közé menni, merek beszélgetni másokkal, és nem vagyok magányos. (pedig rengeteg kérdést kiírtam ebbe a kategóriába anno)

Neked is menni fog, kérdező! Csak el kell döntened magadban hogy sikerülni fog. :)

2023. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán úgy van vele, hogy nincs olyan, akivel jól érzi magát.

Vagy sokat bántották fiatalabb korában, és inkább megkíméli magát ettől.

Aspergeres is lehet.

2023. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Én pont 27 éves vagyok, és pont ugyanígy (barátaim alig, barátnőm sosem volt), én a magam példáján le tudom írni mik ennek az okai:

-nincs elég sok pénzem

-nem vagyok elég jóképű

-nem vagyok szénné gyúrva

-nem iszom és dohányzom

-nem vagyok bunkó és nagypofájú.

Sajnos meg is iszom a levét ennek, de nem tudok változtatni rajta, az élet ezt adta, ez van,

2023. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szívesen ismerkednék hozzám hasonlókkal

aki úgy gondolja írjon üzenetet

27f

2023. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is.
2023. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bár még nem vagyok 27 éves, de én is zárkozott típus vagyok. Ahogyan azt már előttem is leírták, engem is piszkáltak az iskolában, illetve akadtak olyanok is akik valahogy a bizalmamba férkőztek, majd kibeszéltek. Az utóbbi történet után már nem merek senki felé nyítni. Barátom az soha nem volt, mert aki tetszett az ignorált így a továbbiakban nem is kezdeményeztem inkább titkoltam (és a mai napig titkolom) az érzéseim. Fordított esetben, mégha tetszett is az illető nem tudtam megbízni benne, mert úgy gondoltam csak szórakozni szeretne az érzéseimmel. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs szűkségem a törödésre, szeretetre, de sok csalódás után az ember inkább megvonja magától ezeket az alapvető dolgokat, mintsem valakinek a játékszere legyen.


20N

2023. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!