Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amíg nem tudok érdekes témákró...

Amíg nem tudok érdekes témákról beszélni és szórakoztatni az embereket, addig nem fog velem soha senki szóba állni hosszútávon?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki le fog kopni amint rájön, hogy nem vagyok egy szórakoztató, érdekes társaság?
2023. okt. 21. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos akit semmi nem érdekel, azt elkerülik. Lehúzónak élik meg az emberek. De ez érthető valahol, senki sem szereti az idejét arra áldozni, akitől szomorúságot, egykedvű viselkedést lát vagy arra számít.

Én szeretek beszélgetni, vicceket mesélni, ha úgy tetszik szórakoztatni. Most gyászolok és észrevettem, hogy kicsit félnek beszélgetni velem többen, hátha nem az optimista, derűs srácot "kapják".

2023. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, hogy nálad hogy lesz, és kívánom, hogy ne úgy legyen, mint az én esetemben.

Többnyire akkor állnak szóba velem az emberek, ha én érdeklődöm irántuk, de maguktól nemigen keresik a társaságomat sem írásban, sem személyesen (szóban).

Vagy ha többen vagyunk mondjuk egy munkahelyi kávézáskor, akkor az érdekes, izgalmas dolgokat mesélő, vagy teljesen hétköznapi dolgokat jól elmesélő, jól sztorizgató emberek mellett nem is jutnék szóhoz, vagy már nem is látom értelmét, mert esetlen lennék. Aztán szóvá is teszik, hogy hallgatag vagyok, ami még jobban visszahúzódóbbá tesz.


Itt van most ez a hosszú hétvége, és néma csöndben telik, föl sem tűnne senkinek, ha pl. kipurcannék. Sokszor próbáltam már a szociális nyitást, de nekem nem ment.

Van 3 jó barátom, velük jót tudok beszélgetni, de hát megvan a saját életük, nem lóghatok folyton a nyakukon. Nem is szeretnék.

2023. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod miről szeret minden ember beszélni? Saját magáról. Ha hagyod h saját magáról beszéljen,néha még kérdezel is,imádni fog mindenki.
2023. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy nézel ki
2023. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!