Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan vészeljek így át több...

Hogyan vészeljek így át több hónapot?

Figyelt kérdés
Megérkezett a tél, és én fogalmam sincs mit fogok magammal egész télen csinálni. És ha még ez nem lenne elég... Márciusig jóformán semmi nem lesz. Úgy értem véget értek a Star Wars sorozatok, most hétvégén az F1 is véget ér, és csak márciusban kezdődik majd a következő szezon, olimpia is nyáron lesz majd... Több hónapig SEMMI nem lesz, nem lesz mire várni, nem lesz miért túlélni a napokat, visszaszámolni, rettenetes. Már most depressziós vagyok, minden nap ugyanolyan, üres... Ti mivel foglalnátok el magatok ilyen sok ideig?

nov. 22. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Micsoda szenvedések! Nem igaz, hogy semmi nem lesz, legfeljebb olyan dolog nem lesz ami jelenleg téged érdekel. Az élet ugyanúgy megy tovább, és ha kicsit bővíted az érdeklődési köröket, bőven találsz dolgot ami leköthet. Azért aki a mai világban ilyen tartalomdömpingben unatkozni és ettől szenvedni képes, nem fogja meghatni az embereket.

De ha ennyire SEMMI nem lesz, akkor lesz időd egy kis személyiségfejlődésre, hogy máshogy lásd a dolgokat, és találj valamit.

nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
érdeklődési köröd bővítésével, a világ felfedezésével.
nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
ásd be magad a hó alá
nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Aki magányos,annak a tavasz, a nyár sem hoz jobb életet. Akkor meg az a gond,hogy mások a barátjukkal,párjukkal utaznak,strandolnak,jókedvűek.

Nem kell mindig a világban keresni a bajt !

Mondom ezt úgy,hogy szintén magányos vagyok,de nem depis és nem irigy másokra.

nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire életképtelen!!
nov. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig csodálkozok azon, amikor valakik ennyire nem tudják lekötni magukat. Nekem a fele dologra sincs időm, amiket szívesen csinálnék, egyesek meg azon sopánkodnak, hogy hónapokig nem tudnak mit csinálni?

Oké, véget ér(t) a Forma-1. De ha már sportok, van még rengeteg sport, amit lehet nézni. Véget ért a Star Wars? Azon kívül is van még annyi sorozat, meg film, amit lehetne nézni, hogy ha éjjel-nappal mást sem csinálnál, akkor sem érnél a végére.

Meg ha már tévé, érdeklődési körtől függően rengeteg műsor, meg tematikus csatorna van.

De van egy halom számítógépes játék, amikkel lehet játszani.

És ezek csak a tévé+számítógép által biztosított lehetőségek. Eleve ha dolgozol, akkor napi 8 óra elfoglaltság már meg is van. Gondolom, barátaid, párod nincs, szóval talán ez egy jó lehetőség arra, hogy ismerkedj. ;-) Meg találj valami hobbit! Vagy kezdj el tanulni!

nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó de engem nem érdekel minden hülyeség amit ad a tévé.

Ismerkedni mégis minek? Ember nincs aki szóba áll velem, még barátkozni se, nem hogy járni... Amerikai elnök hamarabb leszek mint hogy egy lány akár csak sétálni eljöjjön velem. Pfft... Nem pazarlom az időm lehetetlen dolgokra, csalódtam már a világban eleget, nem kell több.

Azt meg nem értem miért baj hogy szeretem a Star Warsot meg Forma-1et...

nov. 27. 00:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
D vitamin, kollagén, fuss minden nap 30 percet. Mindjárt megváltozik a világ.
dec. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
53%
Barkácsolj, olvass könyvet, kézimunkázz stb.
dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nézd végig a Bud Spencer filmeket. Columbo sorozatot, stb. Régi filmek jobbak is mint a maiak.
dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!