Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogy próbál megbirkózni a...

Ki hogy próbál megbirkózni a teljes magánnyal?

Figyelt kérdés
nov. 22. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy, nem vagyok magányos akkor sem voltam amikor egymagam kijöttem egy idegen országba és csak magamnak voltam mint a kisujjam.De miért érzed ezt? Egyedül vagy? Vagy párkapcsolathiány miatt mondod ezt?
nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
megszerettem önmagam, azóta sosem vagyok magányos.
nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, mert nem lehet.
nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz teljes magány alatt? 0 kontakt 0 beszélgetés? Családtagok, rokonok, esetleg 1-2 barát?


Ha párkapcsolatra gondolsz:

Világ életemben egyedül voltam, pár futó kaland, de az sem volt az én világom. Szóval megszoktam, hogy lelki társ féle vagy mi, az nekem valószínűleg nincs. A kaland meg olyan semmilyen érzés, nem érzek semmit a másik iránt, szóval az se izgat. Testek kihasználása=0 érzelem.

Fejlődnöm kell. Ha nem lesz soha senkim, az sem zavar különösebben, hozzászoktam ahhoz hogy egyedül vagyok. Nem nagyon érdekel igazán senki és semmi.

nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Azzá tetted magad.
nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyet értek.

De családban, párkapcsolatban, gyerekekkel is meg minden lehetsz magányos, be lehet fásulni a szürke napokba. Igazából én sem tudom mi lenne rá a megoldás.

nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
13 éve nagyjából nincs semmi szociális életem. Rövid időszakok voltak, amikor volt partnerem, akivel csináltam együtt dolgokat. Baráti köröm zéró. Közeli családtagok távol élnek. Semmi másból nem áll az életem jó ideje, mint hogy dolgozok (ami egyre többet kivesz belőlem lelkileg), illetve itthon szenvedek. Régen kompenzáltam azzal, hogy állandóan bejártam dolgozni, de már a kötelezőn kívül többet egyre nehezebben tudok vállalni. Annyira befásultam, hogy nem tudok közeledni már emberekhez, és nem tudom azt se kezelni, ha valaki közeledne felém. Lehet inkább egy társra lenne szükségem, mintsem baràti körre. De ilyen idősen mint én, zéró szociális élettel már nagyon nehéz bármelyiket is megtalálni a mai világban.
nov. 22. 21:07
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Néha egy kis alkohol.
nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező ha szabad tudni? :( Őszintén sajnálom a helyzeted :( Próbálj meg nyitni valaki felé interneten keresztül, társkeresés?
nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
30
nov. 22. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!