Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnantól nem incel valaki?

Honnantól nem incel valaki?

Figyelt kérdés
Nekem van nő az életembe b szélgetek is vele mindennap puszival köszönünk szokott is segíteni,főzni sütni nekem kaját viszont nem járunk nem vagyunk egy pár csak barátok.Ettől én még incel vagyok vagy ezen a szinten már nem lehet incel valaki?32/F

dec. 8. 20:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Már ígyis megszűntem incelnek lenni,vagy ahhoz az kéne hogy lefeküdjek a nővel?
dec. 8. 20:55
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Te ennyire nem tudod, mit jelent ez a szó?


Azt azért csak tudod, hogy ez nem egy kapcsolat.

dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 MalwareShop válasza:
72%
Az incel jelentése involuntary celibate, magyarul önkéntelen cölibátus. Akkor lennél incel, ha senkivel sem tudnál egyetlen egy párkapcsolatot kreálni. Attól nem leszel incel, hogy alakulóban van valami.
dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Az incelek gyűlölik a nőket.
dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Az incel egy pejoratív, lekicsinylő, áldozathibáztató kifejezés, amit a párkapcsolatban dúskáló, népszerű, jól kinéző emberek használnak olyanokra, akik nem nyertek a genetikai lottón és emiatt nem állnak velük szóba a nők. Annak, hogy van egy nőnemű haverod, semmi köze az "incelséghez", annál is inkább mert ezt nem te döntöd el, hanem majd a menőjenők, akiknek minden ujjára 5 csaj/pasi jut. Ha nem hangoztatod nagyon. hogy szarul esik amiért 32 évesen sincs párod és hogy erről nem te tehetsz (ami egyébként így van), akkor talán nem fognak megbélyegezni. Ha szóváteszed a fekete-fehér igazságot, hogy a nők felszínesek és csak a menő, jóképű, gazdag pasikkal állnak szóba, akkor megkapod a bélyeget és nem szabadulsz tőle soha.
dec. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 nekem egy csomó alkesz, lepukkant, csöves ismerősömnek is van nője… akkor ilyenkor mi van, amikor velük állnak szóba?
dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
#6 Ők valószínűleg pont azért lettek alkesz csövesek, mert lett nőjük, csak leszipolyozták a bankszámlájukat. Valószínűleg nemsokára lapátra is kerülnek egy gazdagabb egyed kedvéért.
dec. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"ahhoz az kéne hogy lefeküdjek a nővel?"



Igen, az kene. Kulonben csak friendzone-toltelek vagy :)



39F incel

dec. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyan kérlek 5#!

Ezt a kifejezést saját magatokra aggatjatok rá állandóan hogy ne kelljen szembenézni a saját hibátokkal

dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 nem. Ismerem őket fiatal korunk óta. Előbb lettek lepukkantak és csak aztán családosok. Hiába akarod menteni a dolgot. Annak nincs nője, aki béna f*sz.
dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!