Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy beszélgetni kéne,is...

Lehet,hogy beszélgetni kéne,ismerkedni kéne egyszerű férfiakkal is?Lehet ez a megoldás Apró Annának hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Olvasni lehetett hogy a város királynői című műsorban Apró Anna elsírta magát hogy egyetlen férfi sem hordozta még a tenyerén,senki nem vitte nyaralni,minden luxus cikkét saját pénzből vette,senki nem kérte még meg a kezét.Na de milyen férfiakkal ismerkedett eddig?Csak üzletemberekkel?Vállalkozókkal?Milliomosokkal?Lehet hogy az lenne a megoldás ha regisztrálna egy társkereső oldalra és egyszerű hétköznapi férfiakkal is ismerkedne?Pékekkel, asztalosokkal, buszsofőrökkel,vagyonőrökkel,sok rendes ember van közöttük is.

dec. 17. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Egy gazdag szép nő is összejöhet egyszerű hétköznapi férfiakkal
Egy gazdag szép nő nem fog összejönni átlag férfival inkább egyedül marad
25 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%

Az egyszerű emberek javaresze is sóher. Inkabb a mamahotel mint a nővrl egyutt albrrletezni ds bàrmit is bele kéne adni anyagilag.

Meg inkabb az ingyenszexet is keresik társkeresőn azok akik csak szexet keresnek. Még azoknak is derogál bármit is beleadni.

dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
89%

Állítólag Krúbiba szerelmes, én a tévében láttam amikor mondta.


[link]

dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
77%
1. Ezzel el is intézted az egyszerű emberek sorsát, amit persze nem lehet.
dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Azt mondta az Anna hogy ő csak annyit vár el egy férfitól hogy dolgozzon,legyen kedves és ne verje meg.Ezt meg tudja adni neki egy biztonsági őr vagy villanyszerelő is.De van egy sejtésem hogy focisták,üzletemberek,politikusok,vállalkozók,ilyenek jöhetnek nála csak szóba.
dec. 17. 09:59
 5/51 anonim ***** válasza:
88%

"Pékekkel, asztalosokkal, buszsofőrökkel,vagyonőrökkel,sok rendes ember van közöttük is."


Hagyjuk már, pont ugyanannyi "rendes" van közöttük mint az általad gonosz végletként aposztrofált vállalkozók és üzletemberek között.

dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van vagyonőri végzettségem, nagyon kedves vagyok, nem bántom a nőket.

Lehet hogy bepróbálkozok nála! Megadod a számát?

dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
2-es hát ez a baj hogy mindig csak a rapperek,focisták,színészek, élsportolók,üzletemberek,mindig csak ilyenek jöhetnek szóba átlagember sosem.
dec. 17. 10:03
 8/51 A kérdező kommentje:
6 én is átlagember vagyok gondolod találkozni fogok vele valaha?Gondolod majd összefutok vele a Pennybe vagy a Lehel piacon?
dec. 17. 10:06
 9/51 anonim ***** válasza:
74%
dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
77%
De ezeket miért nekünk írod, miért nem neki küldöd el e-mailben? Ha már ennyire sajnálod szegény kis aranyásót. :D
dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!