Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belemennétek a helyemben...

Belemennétek a helyemben barátházasságba? Úgy tűnik, nincs más megoldás.

Figyelt kérdés
Nemsokára 28 éves leszek. Úgy érzem, kezd kattogni a biológiai órám, nem tudom mi mást tehetnék. Van egy ismerősöm (fiú és meleg egyébként), aki 25 éves, 2 és fél évvel fiatalabb nálam. Már több, mint 13 éve beszélünk egymással, úgymond legjobb barátok vagyunk. Már régóta szoktunk viccelődni olyasmival, hogy ha nem találok magamnak senkit, akkor ő majd elvesz, stb. Igazából ez vicc volt, az oké, de mi lenne, ha tényleg megcsinálnánk? Én nagyon peches vagyok a férfiakkal, volt pár kapcsolatom, ismerkedtem, de kezdem elveszíteni a reményt. A legtöbben csak kihasználtak engem, közben röhögtek rajtam, ráadásul bántalmazó kapcsolatban is voltam már. Mostanában meg senkit nem érdeklek, sokat híztam, és eléggé el vagyok kenődve. Ez most tudom, hogy elég hülyén hangzik, de mi lenne, ha összeházasodnék a legjobb barátommal? Én nagyon szeretnék 2 gyereket, ahogy ő is. Engem már nem érdekel a szerelem meg ilyesmi, úgysincs olyan, hogy örökké tartó szerelem. Kb együtt élnénk, és nevelnénk a gyerekeket. Ha meg még is közben összejön valaki más, akkor lehetünk bárkivel. Lassan 30 vagyok, és félek, kifutok az időből. Nem pánikolok, csak na. Tényleg szeretnék családot. Ez most tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de szerintetek ez működhetne?

2023. febr. 18. 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Akár működhet is, miért ne?
2023. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennék ilyesmibe bele, de láttam már sok furcsaságot szóval nem is tartom elképzelhetetlennek. Viszont a meleg férjed hogyan fog gyereket csinálni, mert nekem is van meleg haverom és neki nem tud merevedése lenni nőtől, úgy meg hát azért nehéz ügy. Meg fiatal is vagy még, én ezzel várnék pár évet, ha nagyon fontos is lenne a házasság meg a gyerek.
2023. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem simán. Amíg mindketten szexelhettek diszkréten másokkal.

Ha lefetketitek a szabályokat, működhet.

2023. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Én gyerekmentes verzióban belemennék.


Amúgy mi van, ha tényleg csak viccel? Ha elkezdesz erről komolyan beszélni akkor teljesen elriad. Na én ettől tartanék. Elveszíteném a barátságot, mert komolyan vettem a viccet.

2023. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Tehát két csalódott ember, aki lemond a szerelemről, és egy életen át fenntartanák a látszatot? Mintaszülők...


Vagy mellette a férjed azért járhatna "szaunába" hétvégenként? Az úgy még jobb...

Csak mert nem egyértelmű, hogy a srác is lemondott-e már a kapcsolatokról.

2023. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

Ismerkedj meg velem, ha szimpik vagyunk majd én elveszlek és jöhet a gyerek, mert én is szeretnék, csak nem találok senkit.

32f

2023. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

Férfiaknál gyerekcsinálás szempontjából nincs biológiai órája. :D


Akár 60-70 évesen is képes vagy egészséges utódot produkálni.

A nőknél nem ajánlott 40 után a várandósság.

2023. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

Mi van, ha ő talál valakit és kipakol a lakásból új kedvese miatt, mert nincs szüksége 2 bébire meg mamszira???

Aztán meg a gyerkőcök is agyvérzésig vakarnák fejüket, hogy miféle család vagytok..., de mit kapnának osztálytársaiktól-joggal.


Hatalmas hül_e ötlet, bocsi.

Ha normális embert akarsz találni, akkor a trendtől függetlent az életben keress...

2023. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Bármit lehet, ettől klassz az élet. Kipróbálunk dolgokat aztán valami lesz. Annyi, hogy azt kell tudni hogy ott lehet a gondolat hogy mi van ha nem ezt csinálod, mi lett volna ha. csak itt meg azt kell tudni, hogy ha azt csinálod is ott lenne ez a gondolat, ha akarunk bármit meg lehet bánni.


Szerintem legyél bátor és csinálni azt ami épp jónak látsz, akár ezt akár azt.

2023. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sírok 😂😂😂😂
2023. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!