Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy beszélgetni kéne,is...

Lehet,hogy beszélgetni kéne,ismerkedni kéne egyszerű férfiakkal is?Lehet ez a megoldás Apró Annának hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Olvasni lehetett hogy a város királynői című műsorban Apró Anna elsírta magát hogy egyetlen férfi sem hordozta még a tenyerén,senki nem vitte nyaralni,minden luxus cikkét saját pénzből vette,senki nem kérte még meg a kezét.Na de milyen férfiakkal ismerkedett eddig?Csak üzletemberekkel?Vállalkozókkal?Milliomosokkal?Lehet hogy az lenne a megoldás ha regisztrálna egy társkereső oldalra és egyszerű hétköznapi férfiakkal is ismerkedne?Pékekkel, asztalosokkal, buszsofőrökkel,vagyonőrökkel,sok rendes ember van közöttük is.

dec. 17. 09:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
30 amiket elmondott azokat nyújtani tudnám.Azt nem mondta hogy jól kell kinézni és azon a színvonalon kell élni mint ő.Nem mondta hogy vezérigazgatóként kell dolgozni valahol csak hogy dolgozzon.
dec. 17. 19:47
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért itt írogatsz, miért nem hívod randira?
dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
32 én szerintem az üzenetet sem olvasná el nemhogy randira jöjjön velem
dec. 17. 19:51
 34/51 anonim ***** válasza:
83%
Azt is szeretné, hogy egy férfi hordozza a tenyerén, vigye nyaralni és vegyen neki luxuscikkeket. Ezt is tudod teljesíteni? Amúgy az, hogy kiemelt 3 dolgot, természetesen nem azt jelenti, hogy semmi más nem fontos számára egy kapcsolatnál. Egy dekoratív, sikeres, tehetős nő, nyilván olyat keresne, aki ha nem is mindenben hozza ugyanazt a szintet, de legalább megközelíti, nem fog nagyon leadni ezekből.
dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Azt mondta őt nem kell a tenyerén hordozni.Szeretetre van szüksége azt meg megadhatja neki nem mondom hogy bármelyik,de sok férfi.
dec. 17. 20:27
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

Van neki Facebookja?

Ráírok. 😊😊

dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztos van neki.Azt se tudom mennyien írhatnak neki, biztos sokan.
dec. 17. 20:35
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a műsort, de te írtad, hogy "Apró Anna elsírta magát hogy egyetlen férfi sem hordozta még a tenyerén,senki nem vitte nyaralni,minden luxus cikkét saját pénzből vette...". Ebből az jön le, hogy ő pontosan ezekre vágyna. Persze az is fontos, hogy valaki szeresse, kedves legyen meg jól bánjon vele, de elhiheted, hogy nem ennyi az össz elvárása. Nem fog leadni abból a szintből, amihez ő hozzá van szokva.
dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Ő tudja de sok nő él boldogan úgy is hogy a párja "csak"betanított munkás vagy szakmunkás.
dec. 17. 20:59
 40/51 anonim ***** válasza:
68%

Igazából felesleges ennek bármit írni, hiszen már a kérdésében eleve eldöntötte, hogy ANNÁNAK SZAKMUNKÁSOKKAL KELL ISMERKEDNIE ÉS PONT!!!444!!!


Innentől nincs értelme a kérdésnek.

dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!