Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy beszélgetni kéne,is...

Lehet,hogy beszélgetni kéne,ismerkedni kéne egyszerű férfiakkal is?Lehet ez a megoldás Apró Annának hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Olvasni lehetett hogy a város királynői című műsorban Apró Anna elsírta magát hogy egyetlen férfi sem hordozta még a tenyerén,senki nem vitte nyaralni,minden luxus cikkét saját pénzből vette,senki nem kérte még meg a kezét.Na de milyen férfiakkal ismerkedett eddig?Csak üzletemberekkel?Vállalkozókkal?Milliomosokkal?Lehet hogy az lenne a megoldás ha regisztrálna egy társkereső oldalra és egyszerű hétköznapi férfiakkal is ismerkedne?Pékekkel, asztalosokkal, buszsofőrökkel,vagyonőrökkel,sok rendes ember van közöttük is.

dec. 17. 09:45
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
"Sándor vagyok..."
dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
87%

Nekem amúgy nagyon bejön Anna. 😊😊

Boldoggá tenném.

Ha ezt olvasod Annácska akkor írj privátot. 🥰🥰

🙂🙂🙂

dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
90%
Én ellennék vele, ha elnézne afelett hogy nem vagyok bankigazgató.
dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Bírom mikor a nők dolgoznak azért,hogy jó legyen a külsőjük,tanulnak hogy okosak legyenek,hogy tele legyenek pénzzel,aztán ilyen alapvető dolgokkal meg nincsenek tisztában hogy nem csak egy milliomos üzletember lehet jó parti,hanem egy egyszerű szakmunkás férfiember is.Inkább élnek boldogtalanul,csakhogy nehogy megszólják őket hogy csórókkal kezdenek.
dec. 17. 12:31
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
9-es válasz.
dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy ezek a közszereplő nők mintha ragaszkodnának hozzá hogy üzletember, vezérigazgató,politikus,focista,stb.legyen a párja.Mintha kötelező is lenne nekik ilyenekkel összejönni.
dec. 17. 12:46
 17/51 anonim ***** válasza:
72%
Hát olvasod itt a gyakoris feminácikat hogy ők bizony nem adják lejjebb, nem kell ehhez milliárdos sztárcsemetének lenni.
dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam együtt gazdag nővel.

Persze nem ennyire volt gazdag.

De pl medence a háznál (nem felfújhatós 🙂) Minden luxus a háznál tele napelemmel meg minden.

Több ingatlan is kiadva.

80 milliós nyaraló.

De őt nem érdekelte hogy nekem csak egy 20 éves Golfom volt.

Nyilván ajándékokat én is vittem kedvességből úgy nézett ki mint aki örül neki.

Az elején azt hittem szóba sem áll velem félve de egy próbát megért.

Csodálkoztam is hogy mit akar tőlem. 🤔🤔

dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog egyszerű, hétköznapi emberekkel ismerkedni. Egy buszsofőr vagy pék nem fogja elvinni nyaralni olyan helyre, amivel elégedett lenne és nem fog luxus ajándékokat sem adni neki, pedig a leírásod szerint ő erre vágyna. Az ő igényeihez kéne a magas fizetés.
dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az egész csak üzlet, a hölgyeményt önmagánál jobban semmi sem érdekli.
dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!