Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezelitek amikor...

Hogyan kezelitek amikor látjátok hogy mások ide oda mennek barátokkal, szociális életet élnek,ti pedig jelenleg nem ?

Figyelt kérdés
Kicsit furán fogalmaztam meg a kérdést,de jobban nem ment .Tehát arról lenne szó hogy már régóta be vagyok zárkózva ,de mégsem tudok ebből kijönni. Egész életemben én voltam a kitaszitott,az iskolában szinte mindig ki voltam közösitve ,hiába próbálkoztam sehova sem sikerült beilleszkednem. Van egy kis szociális szorongásom is. Nagyon beragadva érzem magam,fiatal vagyok szocializálódnom kéne de egyszerűen már nem merek és nem tudok. Már azt a szintet értem el hogy egyszerűen semmi sem jó,nagyon nehéz ezt megfogalmazni de remélem lesznek olyanok akik megértik. Már képtelen vagyok barátkozni ,és nincs is nagyon kivel mert az emberek nem szeretnének velem . Észrevettem hogy már régóta nem tudok sirni se,régen ez könnyebben ment . Már nem akarok fájdalmat érezni . Bárhol bárkivek vagyok úgy érzem hogy valami hiányzik,és hogy valami nem oké. Képtelen vagyok bárkibe is bizni ,bárkinek is hinni ,kapcsolódni . Én csak azt szeretném hogy velem is ugyanúgy bánjanak ,rám is figyeljenek,velem is kedvesek legyenek ,és engem is akarjanak,de mindig az ellenkezőjét kapom. Tudom hogy kicsit kesze-kusza lett,de remélem azért megértitek. Ezzel már pszichológushoz kéne menjek,otthon mennyire tudnám elérni hogy jobban legyek ? Bármilyen tanácsot elolvasok,és köszönöm.

jan. 1. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod beszélgethetünk 20l
jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%

ugyan ebben szenvedtem hónapokig. azt a tanácsot tudom adni hogy baromi gyorsan kezdj el dolgozni az önbizalmad növelésén. hallgass olyan zenéket amik ilyen igazi bad bitch vagy ilyen kemeny rapek azok jok erre. ne várj arra hogy más nyisson feléd, hogy megmentsenek. én is erre vártam és rájöttem, hogy az embereknek nincs energiájuk másokon segíteni. magadon kell.

továbbá keress új hobbit, edzőterem, tánc, munkahelyen/iskolában is azert el jol lehet ismerkedni, vagy menj el a hobbijaiddal kapcsolatos rendezvenyekre, menj fel discordra barmi tenyleg

vedd fel a kapcsolatot regi osztalytarsaiddal hatha ujra osszejottok mint baratok

szurkolok!

jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akarok úgy élni mint ők. Engem a folyamatos menés és emberek tömkelege lefáraszt agyilag. A passzív pihenés, ember mentes környezetben tud feltölteni.
jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából sehogy, ha akarnék, mennék én is. De nekem pihentetőbb egy könyv itthon, mint folyamatosan menni valahová másokkal. Kb. az edzés bőven elég társaság szempontjából, örülök, hogy a napom többi részében nem kell emberek között lennem.
jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy igazán nem nagyon tudok vele mit ekzdődni így szimplán belefásultam abba is hogy ezen szomorkodjak, jó persze ettől még tényleg néha belegondolok nekem is milyen jó lett volna néha úgy kimozdulni mint mások.
jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ekzdődni = kezdeni
jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg rosszul...van par baratom talalkozunk is,jol elbeszelgetunk.De kellene tobb olyan akivel lehet jobban kapcsolodni.Kiment egy ember az eletembol...es nem sikerul potolni a hianyat hiaba vannak masok is.Ot kellene potolnom
jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Sehogy, ha béke van belül, van önismeret, teljesen jó ez így
jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon igazat ir a 8-as.Ez valamilyen hianyra utal
jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!