Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha a boldogsag...

Mit tegyek ha a boldogsag elérése sok erőfeszítésbe kerülne így inkább elkényelmesedek a szenvedesemben, de a szenvedés nagyon szar?

Figyelt kérdés

jan. 10. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ugysem fogsz semmit tenni, hiszen ez igy neked kenyelmes. Szoval szenvedj csak tovabb, megerdemled.
jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek egy ideje valahogy meghalt minden reményem. Úgyéreztem már nem volt mit előhoznom ahhoz hogy megpróbáljam máshogy vagy újrakezdjem főleg hogy visszaesek ugyanoda állandóan. Én elhatároztam, hogy segítséghez fordulok csak előtte össze szeretnék írni mindent.
jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapból is nehéz kijönni belőle.


De minél tovább maradsz benne annál mélyebbre süllyedsz...telnek az évek és csak telnek...30-40-50 éves leszel és már a külsőddel is csak annyit fogsz foglalkozni h legalább az állásod megmaradjon...


Majd teljesen egyedül maradsz....


Ünnepekkor még magányosabb leszel....


Valószínűleg lakásban fogsz élni egy közepesben, így még levegőn is csak annyit leszel, hogy elmenj ételért és munkába...


Elgyengülsz egyre több betegséged lesz egyre sűrűbben, még egy teát főzni is nehezedre fog esni, a gyógyulásaid időbe fognak telni, talán mentőt fogsz évek múltán hívni, aztán kórházba kerülsz...


Majd hazakerülsz, enni is alig fogsz....


Elveszíted a munkád pénzed sem lesz....


Talán árufeltöltőnek vagy gyártósorra még felvesznek, amíg egyáltalán bírod majd fizikailag...


Végül otthon maradsz élsz a tartalékaidból, elképzelhető, hogy leszázalékolnak...


Majd valaki észre fog venni és talán eltartási szerződést fog kötni veled...


Ha megéled az öregkort, otthonba kerülsz...


Ott pedig hamar az elfekvő részre...és elsorvadsz és meghalsz.


Ezt akarod?

jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akaratero 3 pont, szenvedés 7 pont

Na most az akaraterot emeld fel 10 pontra

jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ha igy eldontotted mar, akkor mit tehetnel? Marad tovabbra is a szenvedes
jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!