Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem unjátok ezt az életet,...

Nem unjátok ezt az életet, hogy ebben az országban csak a szenvedés van?

Figyelt kérdés

Belvárosban laktunk, aztán a covid környékén leköltöztünk vidékre, remélve hogy talán jobb lesz, mint a betontengerben.


Eleinte jó is volt, annak ellenére, hogy a faluban mindenki gyüttmentnek nézett minket, hogy mit keresünk mi itt. A telket és a házat szépen rendbe kellett tenni, a kertről még nem is beszélve. De mi városiak, mindent élveztünk, minden egyes percet. Eleinte volt jó termés a kertben. Aztán minden teherré vált. Munkanélküli lettem, most is munkát keresek. A termés kiég. A nyarak forrók. És ez csak egy szegmense az egésznek.


Próbáltunk, segíteni magunkon de minden oylan nehéz. Nehézkesen megy. Munkát kapni is nehéz. Minden olyan fárasztó.


Lehet hogy ez nem hangzik olyan vészesen, de nagyon kiégtem, kiégtünk...

Elfáradtam ebben a semmitmondó, nyomorult magyar életben.


Más hogy bírja ki ezt? Hogy tudja magát jól érezni? Más is unja már ezt az egészet: társadalmilag, politikailag stb?



2023. márc. 15. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Keress szórakoztatóbb országot, ha itt unatkozol. Pl. ott van U Krajina.
2023. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Piálok-tépek-játszok-tv zek csajozok dolgozok ezt csinálom addig amíg van rá lehetőségem.


Ne törődj a politikával…úgyis mi szopjuk be a cigány maffia miatt mindig…és ez az ország sehol sem igazán jó. El kell menni a p..ba majd vissza jönni :’d ha máshol is szar

2023. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
én nem unom, engem elkeserít
2023. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Én elvagyok szarok bele mindenbe. Agglegény élet a legjobb király vagyok!
2023. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Ne add fel most szar de lesz majd jobb is. A rossz után mindig jobb jön.
2023. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi tart vissza hogy költözz?
2023. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Tökre nem olyan könnyű költözni mint mondják,főleg ah a szeretteid itthon akarnak maradni vagy nincs pénzed
2023. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
67%

Kacag a májam, ne viccelődj már. Van egy SAJÁT TELKED?! Ami a TIED? Tudod te hogy csak erre az egyre hány millió ember vágyna?

"Semmitmondó, nyomorult magyar élet" a segged, lehet a te életed semmitmondó és nyomorult inkább akkor, de persze nem vádaskodom. Azt hidd el, hiába mennél el külföldre, azt az űrt, amit most a szívedben érzel, nem fogod tudni hosszútávon betömni olyan ócskaságokkal mint hogy "elmenekülsz" külföldre.

Talpra Magyar! Keress munkát. Ha nincs gyereked, legyen. Ha nincs kutyád se, legyen akkor legalább az. Keress barátokat. Találj hobbit. Kösd le magad. Annyi ilyet tudok mondani hogy a füleden folyna ki. Nézz magadra a tükörben, és úgy igazán őszintén némulj el egy percre, rá fogsz jönni, mi az ami igazán hiányzik az életedből. Lefogadom barátom, hogy nem az a bajod, hogy Magyar vagy! ;)

2023. márc. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Én meg egy szaros nyaralóban lakom mégse sírok leszarom. Egészség van minden van.
2023. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a magyarok mentalitásával igenis bajom van, a sok életunt rosszindulatú komor arc, egyszerűen lehangoló, meg az egymás elleni áskálódás panaszkodás stb ami megy. És mivel egy külföldi általánosít igen, ha megkérdik magyar vagyok-e, szégyellem
2023. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!