Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elfelejteni?

Hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
8 éve hogy lelépett a menyasszonyom ,nagyon szeretem még most is .Hiányzik nagyon és emiatt nem is tudok más nőre nézni komolyan .Minden ébredéskor ő az első gondolatom , minden elalváskor ő az utolsó gondolatom .Ha kiverem rá gondolok még akkor is ha nagyon nem akarok .Nem tudom elfelejteni .Nagyon nagyon hiányzik pedig neki már másik faszija van és gyereke is született.Sokszor álmodom róla ,hogy megfogja a kezem vagy hozza a kávém .
jan. 20. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress végre egy másik asszonyt és ne az exedről álmodozzál főleg ne recskázz annyit miatta.
jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören az lenne a megoldás, amit az #1 ír, viszont nyilvánvaló, hogyha ez a gyakorlatban annyira egyszerű lenne, akkor nyolc év után nem a lelépett menyasszonyáról ábrándozna a kérdező. Az elengedésben egy pszichológus, esetleg egy life coach tudna segíteni. Amennyiben ezek nem opciók, akkor egy olyan ember, akiben maximálisan megbízol, adsz a véleményére.
jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
8 éve? hát ember, már rég csajoznod kellett volna...
jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen kellett volna csak nem megy

még egy picit sem tudom elterelni a gondolatomat ,nem tudok szerelembe esni ,de ami a legrosszabb egy laza szex sem fér bele mert annyira szeretem hogy nem tudom "megcsalni"

jan. 20. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
neked pszichológus kéne
jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy nagyon jó pszichológus kell mihamarabb
jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
Szerintem is pszichológus kell neked. De addig is képzeld el magadban azt, hogy ez a nő nem szeret téged, ha együtt lennétek, hazudna, megcsalna, megalázna mások előtt, stb - ilyen rossz dolgokat képzelj el róla!
jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a baj az hogy ő nem gondol rád amíg ilyen élénken gondolsz rá életben tartod őt. Ez egy méreg és csak szenvedést fog hozni úgyhogy ha szeretnél tovább lépni ne nézd ne gondolj rá
jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!