Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztettem mindenkit,mit...

Elvesztettem mindenkit,mit tudnak csinálni?

Figyelt kérdés

Sok barátom volt mondhatni...

De mindenkit elveszítettem,én az a barát vagyok/voltam aki bármilyen probléma volt ugrott,meghallgattam mindenkit,segítettem amibe tudtam,mègis egyedül maradtam,próbáltam találkozni egyik régi volt barátomal de mindig csak a kifogás hogy most nem èr rá,meg ez az a dolga,èn megértem..de hogy mindig+mondtam is hogy attól függetlenül hogy valami dolga van egy kis időd kéne szakítani,de hát elvègre itt látszik meg hogy ki az igazi barát.. barátnőt meg nem nagyon keresek,azért hogy mindig csak egyen az ideg S fűvel fával csaljon,nyilván vannak kivételek..ha már egyáltalán vannak...valaki más is van ilyen helyzetben mint én? 17F


jan. 26. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A stílusodon kéne változtarnod. Nem ismerlek személyesen, de így a kérdésed magyarázatából már az jön le, hogy nem az az ember vagy, akinek a közelében el lehet lazulni, pont, hogy feszeng az ember. Már ahogy a lányokról beszélsz egy enyhe paranoiára utal, a fiúkkal való barátságod meg követelőzésen alapul.

Plusz attól, hogy valakivel tudsz beszélgetni, nem lesztek automatikusan barátok, el kell fogadni, ha nem kívánja a társaságod iskolán kívül. Az a jó ezekbem a találkozásokban, hogy mindkét fél akarja. Most miért lesz attól jobb neked, hogy muszájból elmegy a másik csak azért, hogy neked jó legyen?

Inkább próbálj kicsit változtatni és észreveszed, hogy az emberek maguktól akarnak találkozni veled.

jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az alaptermészeted olyan hogy nyitott vagy és segítőkész akkor a későbbiekben lesznek más barátaid is. A fontos hogy addig építsd magad a jövődet hogy teljes legyél anélkül is hogy van e barát vagy nincs.
jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!